Dobrý den,
milé ženy-in, tak mě dnes po ránu napadlo, že bych vás mohla pozvat na pražské finále Porty, které se koná v pondělí 16. dubna 2007 od 18:00 v klubu Mlejn, Kovářova 4, Praha 13 - Stodůlky (asi 6 minut pěšky od stanice metra B Luka). 

Festival Porta (s historickým podnázvem: festival country & western a trampské písně je nejstarším festivalem nejen těchto hudebních žánrů v Čechách a na Slovensku) má dlouhou historii, ale v posledních letech na oblastní a finálová kola nechodí zrovna moc lidí. A přitom se kapelám o hodně lépe soutěží, když je v publiku narváno, než když je tam jen pár lidí a porota, která si s kamennou tváří zapisuje kritické poznámky. :-))))
Jelikož se jedná o pražské finále, budou soutěžit kapely, které postoupily z oblastního kola.
Jsou to hlavně mladé folkové skupiny a písničkáři: Pospolu, Luky Lukáč, Quaoar, Hanka Čechová, Bluestone, Zlaté oči, Pavel Petráň, My3.AVI, Jan a Mike, Kámen úrazu a Hromosvod. a budou se snažit o postup do českého národního kola v Jihlavě, odkud už vede cesta do mezinárodního finále festivalu v Ústí nad Labem.
Pokud jste příznivci folkové, trampské a country hudby, přijďte je podpořit.
 
Informace o festivalu Porta viz http://porta.tabornici.cz/
Díky předem. Daniela
 
Milá Danielo,
věřím, že se mezi čtenářkami najde pár milovnic tohoto žánru a přijdou se podívat. Jen jste nám zapomněla napsat, jestli sama také hrajete nebo zpíváte... a ve které skupině.
Jo a mimochodem, máte nějaký talisman pro štěstí?
Nebo dokonce nějaký rituálek před vystoupením?
To můžete klidně doplnit pod článkem.
Reklama