V neděli (11.1.2009) začala vysílat nová TV Barrandov. Jedním z jejích lákadel je i fotograf Jan Saudek, který dostal prostor pro svoji vlastní talkshow, vysílanou z pražského divadla La Fabrica.

Vybrané čtenářky se včera zúčastnily natáčení sedmého dílu, ve kterém vystoupili, kromě Jana Saudka, scénografka Michaela Hořejší, člen kapely Těžkej Pokondr Miloš Pokorný a zpěvák a skladatel Meky Žbirka (viz náš rozhovor: Miro Žbirka: Svoje písně zpívám nejlíp sám). O vstupenky jste hráli v rozhovoru s rosničákem TV Barrandov (viz Miloš Čížek, žabák z TV Barrandov).

Saudkova Talk Show zatím nemá v médiích příliš dobrou pověst, přesto, že se Saudek ani jeho hosté nevyhýbají kontroverzním tématům. Sex v tomto pořadu není rozhodně žádné tabu, o čemž svědčí i fakt, že TV Barrandov slibuje v jednom z dílů i rozhovory se slavnými pornohvězdami Paulou Wild a Robertem Rosenbergem.

Média Saudkovi vyčítají, že nedává hostům dostatek prostoru a mluví stále jen on a o sobě. Že jeho humor je na úrovni zastydlého středoškoláka.

Ale dost prázdného mlácení slámy, podívejte se na první díl... (Klikněte na obrázek).

Tak co, líbí? Nelíbí? V sedmém pokračování už byl Saudek v roli moderátora trochu víc ve své kůži. O sexu mluvil méně než o vínu a hudbě, přesto se k němu, zvláště ve vtipech a v rozhovoru s krásnou Michaelou Hořejší, pokusil zabrousit. Co si o jeho výkonu myslely čtenářky?

   Gabby
Moc se mi to líbilo, já mám pana Saudka ráda. Nejvtipnější byl pan Saudek a z hostů nejmilejší a nejpříjemnější byl pan Žbirka.

   mala.katy
Bylo to moc hezké, hlavně pan Žbirka se mi líbil.

   Edna Nemódní
Nechtěla bych se pana Saudka dotknout, ale pod slovem show jsem si představovala něco trochu jiného. Místy to prostě vypadalo, že pan Saudek neví, na co se zeptat, ale třeba to v televizi nějak sestříhají... Je prostě lepší být dobrým fotografem než šptným moderátorem, přeberte si to jak chcete.

   Hanula
Líbilo se mi to moc, protože to bylo úplně jiné než show pana Krause. Nebylo to ani politické, ani tak arogantní jako Kraus, bylo to prostě milé. Z hostů se mi nejvíc líbil MIloš Pokorný, měl v sobě nejvíc vtipu, i když povídání o scénografii s Míšou Hořejší, bylo zase poučné.

   ketrin1983
Bylo to mnohem zábavnější, než jsem čekala. Pana Saudka mám ráda jako fotografa, nevěděla jsem, že je tak dobrým moderátorem. Líbí se mi jeho nonkonformní vystupování a nekonvenční názory. Jsem plnějších tvarů, určitě bych byla jeho typ.

A jaký je váš názor na Talk Show Jana Saudka – líbí se vám první díl? A co samotný Jan Saudek?

Reklama