Vidíme prostřednictvím televizních kamer skutečně vše, co se ve vile odehrává, nebo nám je něco utajeno? Včera jsme byli celý den v bezprostřední blízkosti VyVolených a štábu a mohli se přesvědčit, zda nám kamery nelžou.

 

Po náležitých instrukcích od hlavního manažera, jak se mám "chovat“, jsem mohla vstoupit do světa VyVolených a mít možnost je vidět. Jsou to obyčejní lidé, jako každý z nás, ale přece se v něčem liší. Jsou ve vile a nepřetržitě, dvacet čtyři hodin denně, je sledují kamery.

 

 

 

Hlavní centrum VyVolených má tři budovy. V první a druhé budově sídlí štáb a produkce. Ve třetí budově bydlí samotní VyVolení, a tam jsem také vstoupila. Uvnitř je téměř úplná tma. Jediným záchytným bodem jsou obrovská okna, kterými jsem koukala přímo do vily VyVolených.

První, kdo mi padl do oka, byl Vladko a Regina. Na zahradě tančili hadí balet. Jelikož jsem neslyšela žádný zvuk, vypadalo to spíše komicky. Avšak na situaci, že Vladko je ve skutečnosti ještě krásnější než na obrazovce, to nic nemění. Začala jsem litovat toho, že nejsem ve vile a že nejsem chlap!

Plna zvědavosti jsem chodila po obvodu celé vily a koukala do každého okna.Jaké mají mezi sebou skutečné vztahy, uvažovala jsem.

Ocitla jsem se v koupelně, a kdybych byla přímo uvnitř vily, myšlenky by mi sklouzly rovnou do umyvadla vedle Moniky. Nevnímala kamery a v klidu se zaobírala svými výrůstky na obličeji. I to je lidské. Čekala jsem na další příležitost ji vyfotit, když mi selhal fotoaparát. Místo Moniky jsem vyfotila sebe a blesk ji na pár vteřin osvítil. Naskytl se mi pohled, který neodpovídal krásné ženě, ale spíše ošklivému káčátku. Ihned jsem zapudila silné nutkání vyslídit, jak by Monika mohla vypadat třeba na toaletách.

Asi by mě zničilo, kdyby na mě koukal celý národ!

 

Při bedlivém pozorování dalších lidí ve vile, jsem zjistila, že kromě focení a "šmírování" si povídám se zajímavým pánem. Ostatně, jak jsem později zjistila, byla jsem jedinou ženou, která se nacházela mezi samými muži. To byl dobrý pocit.

Tento pán, který byl fotografem, celý den fotí VyVolené. Naše debata se točila samozřejmě kolem nich, a tak jsem se dozvěděla, že on ani jeho kolegové, ještě neviděli ňadra Moniky a Věry .
To každopádně, odpověděla jsem. Propukli jsme v náležitý smích. Bylo mi sděleno, že Monika se nejspíš stydí, že nemá větší prsa a Věra se zase stydí, protože má implantáty. Přemýšlela jsem, proč by se Věra styděla, ale pak jsem došla k závěru, že ne každá plastická operace se podaří. Zdárným příkladem je Šárka z reality show – Big Brother.

 

 

V kuchyni se objevuje Regina a po většinovém názoru mužů, že Regina by potřebovala rozparádit, jsem se opět rozesmála. Představila jsem si s ní Emila, který je příznačný neustálým cupitáním v těsné blízkosti osoby, se kterou hovoří a ti dva mi nešli dohromady.  Do pomyslné hry jsem proto dosadila nového přítele pana fotografa a hra byla rozehraná.

 

Jenže to už by byla jiná reality show!

 

 

Ve vile je mnoho dalších osobností o kterých jsem nehovořila a myslím si, že se nemusím nijak vyjadřovat k novému mladíkovi s dredy - Jindřichovi, který rád pospává. K Martinovi, který nemá zapotřebí být ve vile, když má dvě Audi a o dalších lidech, které dobře znáte z televizních obrazovek.  

Reklama