Konečně se nám podařil dlouho plánovaný výlet do Ostravy za maminkou Pavlou Kročkovou, která jako první z našeho projektu Těhotenské týdeníčky porodila dceru Elišku. Holčička už je po počátečních zdravotních komplikacích v pořádku a vy si můžete prohlédnout fotografie šťastné a krásné mladé rodiny.

Eliška Kročková se narodila už 2. prosince 2012, tedy před více než šesti týdny. Protože ale u ní nastaly po porodu zdravotní komplikace a musela podstoupit dokonce i operaci, s návštěvou jsme ještě nějaký čas počkali.

Až konečně tuto středu 16. ledna jsme se po vzájemné dohodě do Ostravy vydali.
Tentokrát jsem nejela vlakem, ale automobilem, protože naše redakce měla pro Elišku přichystanou řadu dárků i potřebných věcí.
Auto řídil sám šéfredaktor Radek Kříž a musím říct, že mé počáteční obavy z cesty byly naprosto zbytečné, protože řídí opravdu skvěle. Za necelé čtyři hodiny jsme byli v Ostravě, a to i s přestávkou na kávu, stejně tak trvala i cesta zpátky.

Jen pro pobavení bych ještě ráda zmínila, že jsme se vydali do „kraje Zemanovců“ a Radek s pražskou poznávací značkou a nálepkou na zadním skle automobilu: „Volím Karla“ si opravdu koledoval. Tolik vztyčených prostředníků jsem už dlouho neviděla! :)

Manželé Kročkovi nám ale žádné vztyčené prostředníky neukázali. Ti nám ukázali jejich krásnou princeznu Elišku, která už je na tom po zdravotní stránce dobře a užívá si života v náručí šťastných rodičů.

Manželům Kročkovým ještě jednou gratulujeme k narození krásné holčičky a Elišce přejeme šťastné vykročení do života, ruku v ruce jdoucí se zdravím, láskou a štěstím.

Související články

Reklama