Od života VV mě dělila pouze tenká stěna a okna. Dívat se VyVoleným přímo do očí, kdy ani jeden z nich neměl tušení, že ho pozoruji a fotografuji, bylo velmi vzrušující.

 

 

To ale nemělo dlouhého trvání. Zapomněla jsem si vypnout blesk a první, koho jsem v ranních hodinách podráždila, byla Monika v koupelně. Skrz sklo mě probodla svým ostrým, neoblomným pohledem. Po chvilce se ale vrátila ke své dosavadní činnosti, zkoumání zubní pasty, a neprůhledná zrcadla ji nechávala zcela v klidu.

 

 

 

 

 

Uvědomila jsem si, že někteří ve Vile vypadají jinak než na televizních obrazovkách. Jsou hezčí a útlejší.  A k takovým případům patřila i Regina.

 

„Ta holka by potřebovala, aby ji někdo pořádně rozparádil.“
„To by bylo show!“
Zaslechla jsem od jednoho z fotografů.  Uvažovala jsem o tom, že v takové roli by chtěl být on sám.  Vždyť Regina je přeci kus!

 

Zítra se můžete těšit na rozhovor s manažerem projektu, ve kterém se dozvíte, proč se Prima rozhodla přidat do Vily další dva hráče a co od tohoto tahu očekávala. Co si myslí o VyVolených fotografové, kteří jsou s nimi nepřetržitě celý den v kontaktu, a mnoho dalších zajímavostí.

 

 

 

Reklama