Z jeho příjezdu na parkoviště v Kyjích, kde je sídlo společnosti Coca - Cola měli radost nejen dospělí, ale také spousta dětí, která si nemohla nechat tuto událost ujít. Jakmile kamion zaparkoval, děti doslova řičely nadšením a dožadovaly se tolik oblíbeného Santy, kterého kamion se spoustou zábavy přivezl. Kromě pohádkových postav spojených s Vánoci na této skvělé akci udělat všem přítomným radost i Mirai Navrátil, oblíbený zpěvák, který zazpíval známé písničky, většina z nás zpívala známé texty s ním. Bylo to velmi pozitivní, krásně to doladilo vytvořenou sváteční náladu.

637783dd6c59bobrazek.jpg

Tato radost úplně zapadla do slovního spojení „Kouzlo být spolu“. Přesně tak, jak to má být. Není proto divu, že oblíbené ikonické kamiony Coca-Cola, které jsou už 25 let jedním ze symbolů opět vyrazí do desítek měst jak V české republice, tak na Slovensku. Coca-Cola kamiony se staly oblíbenou tradicí, která přináší do českých a slovenských měst vánoční kouzlo.

Svou pouť po českých městech odstartuje první ze dvou kamionů 24. listopadu v Čáslavi a roadshow skončí 22. prosince ve Stupavě. Celkem kamiony navštíví více než třicet českých měst. Roadshow pro Slovensko pak začíná v Piešťanech 3. prosince, kde kamion navštíví další dvacítku měst.

Úplný seznam měst a termínů najdete níže nebo na www.coca-cola-vanocni-kamion.cz.

Na co se můžete těšit? V každém městě bude vedle kamionů připraven doprovodný program se Santou a skřítky nejen pro rodiče s dětmi, ale pro všechny, kteří se chtějí naladit slavnostně. Chybět nebude ani Coca-Cola Food Truck s horkým vánočním nealko punčem z FuzeTea či vánočním nápojem Coca-Cola se skořicí a sladké či slané občerstvení. Program bude začínat v 16 hodin, Santa dorazí o půl hodiny později a zdrží se až do 18.30.

637783e9b9a97obrazek.jpg

Kamiony letos kromě atmosféry Vánoc přivezou do měst i akci „Kouzlo darovat“, v jejímž rámci se Coca-Cola spojila s Českým a Slovenským červeným křížem, aby pomohla lidem v nouzi.

Za každou objednávku jídla a pití či nákup vánočních předmětů daruje Coca-Cola tržbu Červenému kříži. Návštěvníci na místě pak uvidí díky speciální LED obrazovce aktuálně vybranou částku z útrat za občerstvení a vánoční předměty i to, jak suma postupně roste a kolik zatím dokázali na dobrou věc přispět. Celkově Coca-Cola, společně s účastníky akce, věnuje Červenému kříži v Čechách a na Slovensku dohromady 1 000 000 korun.

Coca-Cola přináší to pravé vánoční kouzlo mezi lidi již dlouhá léta. Při svých aktivitách nikdy nezapomíná na potřebné, proto ani letošní vánoční kampaň není výjimkou. Prostřednictvím Červeného kříže i letos obdarujeme jejich klienty, aby pro ně svátky byly radostnější,“ říká Veronika Němcová, ředitelka komunikace a společenské odpovědnosti Coca-Cola pro ČR a SR.
637783c145ae8obrazek.jpg