Milá redakce a ženy-in,

Chtěla bych se s Vámi podělit o zážitek z koncertu skupiny SCOOTER. Tento koncert se konal asi tak před třemi roky v Brně, a protože moje drahá polovička tuhle skupinu zbožnuje a jeho kamarád též, tak jsme se domluvili, že teda vyrazíme.

Říkali jsme si, když je to taková techno skupina, tak že se trochu podle toho vyparádíme. Tak jsme nakoupili gely na vlasy, třpytky jak na vlasy, tak na kůži, a oblečení. Chlapi si oblékli křiklavá trička, nagelovali si vlasy, tahle skupina má ve znaku takovou tu hlásnou troubu (já nevím, jak se tomu správně říká), tak to si pomocí šablony nastříkali na tvář. My holky jsme byly taky tak zřízené. Ale všichni jsme si říkali, že to k tomu patří a že si to tam pořádně užijeme.

Tak takhle vyparádění jsme vyrazili směr Boby Centrum. Šok přišel, když jsme dorazili ke vchodu. Bylo tam spousta lidí, co šli taky na koncert, ale přemýšleli jsme, jestli není něco špatně, třeba špatné datum nebo hodina nebo místo. Okolo nás totiž byli lidé oblečení, jako kdyby šli na koncert vážné hudby, samé takové konzervativní oblečení, kostýmky a tak. Docela nás to překvapilo, vypadali jsme fakt úžasně" mezi tou spoustou normálně vypadajících lidí.

Každopádně jsme se na to vykašlali - ohlížet se po druhých lidech, a když koncert začal, tak to jsme už vnímali jen tu hudbu a pořádně si to tam užili. Byl to super koncert a hned bych šla na takovou akci zase, ale v Brně se toho bohužel moc v poslední době nekoná a Praha je pro nás moc daleko.

Přeji prima den:-)

Sweety77


Moc pěkná historka, vidím to před sebou v živých barvách :-) Stalo se mi jednou něco podobného, když jsme s kamarádem dorazili v historických kostýmech na koncert středověké kapely v domnění, že tam budou samí podobně ulítlí fanoušci... a ouha, normální usedlé publikum :-)
Ale je prima, že jste se nad to dokázali povznést a užít si to.

Reklama