O sexu už se toho napsalo tolik, že by to vydalo na několik knih. Vždycky přijde nějaký odborník a je skálopevně přesvědčen, že jím doporučený model funguje na všechno, co má ruce a nohy.

Pročítala jsem za vás v jedné odborné rubrice anonymní dotazy a také odpovědi odbornice, abych vám mohla tlumočit kvalitní rady. Když nic jiného, rozhodně to je pro člověka s trochou fantazie podnětné.

Nakonec je známo, že záležitosti kolem milování jsou stále živé téma, nikdo nemůže mít pocit, že je v této oblasti jaksi málo vzdělaný, a hlavně je to věc ryze subjektivní, čili nikdo nemůže nikoho nařknout, že je vedle jak ta jedle.

Nechme stranou polohy a tím pádem i hrozbu zlomenin a vykloubení údů, předpokládejme, že dosáhneme orgasmu, vynechejme roztodivné pomůcky a oblečky portýrů a zdravotních sestřiček, případně čakan a s ním sexuální gurmány, a jen mluvme.
Podle vyjádření odborníků nelze udělat chybu, když…

Teď z tebe udělám čtyři malý do školky!

„Nebojte se drsného slovníku a vyličte jí, co s ní budete dělat. Mluvte o detailech, intimní prožitek partnerky to vždy umocní a vás to dostane do extáze.

Zahoďte stud! „Mluvte o tom, co chcete, aby dělal, třeba i vulgárně,“ radí novodobá Sally pro změnu tazatelce, když si zde stěžuje, že je málo vzrušená.

„Nakloňte se k němu a pošeptejte mu něco zvrhlého.Třeba jaké chlípnosti mu za chvíli provedete… Váš sex to obohatí.“

Vážně to jde takhle plošně poradit všem?

„Jsem strašně zvrhlá a hambatá holka a budu teď s tebou dělat strašný věci,“ následuje jejich detailní seznam.

„Takže, ty jeden hnusáku, teď mi uděláš tohle a hned potom tamto. A běda, jak to zvoráš!“

Myslím, že by myslel, že jsem se zbláznila nebo něco divného snědla… ale nemusí to tak mít všichni.
Rovněž myslím, že kdyby mě místo obvyklého oslovení a něžné předehry pojmenoval nějakým zástupcem rohaté fauny, a poté slovy pokrývače s IQ blatouchu do detailu líčil, co se bude dít, šla bych si udělat kafe a vyvenčit psa. Možná jsem to ale já, kdo není normální…

Hovory „H“

Mluvte s ním o svých intimních představách – Dokážete si představit, že by je všechny znal?

Vyjmenujte mu přesně, co byste chtěla a jak se vám to nejvíc líbí. Bude rád. Nejlépe už zkraje vztahu, pro lepší porozumění – Jenže co bude potom objevovat? Kde je ta radost, když člověk vidí, že se to či ono druhému líbí? Když si o to řeknu, už to není ono.
Už to vidím: Takže jak to vlastně říkala? Jo, tady pohladit, tady podrbat, tři pusy doleva, a pak... herdek:
„Promiň, miláčku, nenech se rušit, ale říkala jsi levý lalůček, nebo pravý? No nic, zkusím oba.“

Mluvte o svých sexuálních zážitcích, muže to vzrušuje – Opravdu?
„Představ si, drahý, před tebou jsem spala s Pepikem. No ten, jak chodí teď Vlaďkou. Bude za týden na tom mejdánku, co jsme tam také pozvaní. Tak s tím jsme dělali tohle, a to se mi moc líbilo. Budeš to také dělat?“ Příšerné.

Při orálním sexu komunikujte, bude se mu to líbit – A o čem? (když pominu technický problém.)
„Zlato, myslíš, že by nebylo lepší místo těch podhledů raději zvolit štuk? Nebo „Miluji nanuky, lásko...“

Použijte jako moment překvapení něco neobvyklého. Nějaký doplněk – Nevím proč, ale představila jsem si plynovou masku s tím dlouhým chobotem, což bych vylepšila kulichem a přitom z pilnosti skrz filtr mumlala sladké zvrhlosti. Dokonalé. Stoprocentně by se zhroutil. :-)

Je zajímavé, kolik odborníků si zde stojí za tím, že je pokaždé zárukou úspěchu, když to v ložnici před, při i po milování vypadá jako ve sněmovně.
Někoho třeba debatní kroužek při snaze o emotivní prožitek vysloveně ruší a rozptyluje.
Někdo se například i zlobí, když se partner v tom nejlepším zeptá: „Dělám to tak správně, miláčku, nebo mám někde ubrat?“  

Nebo si představte, že v peřinách řvete jako lvice a v extázi mu rozdrásáte záda do krve a on se vás nakonec zeptá: „BYLAS?

Umíte si představit, že byste výše uvedené rady uvedli bez varování do praxe?