Jednoho dne (je tomu už strašně dávno) jsem měla oslavu třicetin. Myslela jsem si, že na moje narozeniny manžel tradičně zapomene.

loveAle opak se stal pravdou. Byla jsem zrovna v práci a přijel si pro mě muž a říkal, že se nemusím na nic ptát, že už nemusím být v práci. Nevím jak, ale nějak domluvil se šéfem můj dřívější odchod. Šli jsme nejdříve domů, kdy jsme si sbalili věci a manžel mi řekl, že někam pojedeme, tak ať si sbalím, co budu nejnutněji potřebovat. Nastoupili jsme do auta, a tam mi manžel zavázal oči, aby místo příjezdu bylo překvápko.

Až jsme dojeli na místo, rozvázal mi oči a já jsem nemohla těm očím uvěřit. Před námi se rozkládal krásný hotel. Nemohla jsem tomu uvěřit, vždycky na moje narozeniny zapomínal a teď tohle, byla jsem asi nejšťastnější žena a manželka na světě. Můj muž mi řekl: „Tady oslavíme tvé narozeniny,broučku!“

Přišla jsem do pokoje a tam se rozléhala krásná postel, která byla velká a prostorná. Všechno jsem si tam do detailu prohlídla a nevěřila jsem svým očím. Největší překvapení mě ale čekalo v koupelně, byla totálně zasypána růžemi, které mám nejraději. U vany bylo vychlazené šampaňské.

Potom jsme šli na večeři, měli tam takové ty švédské stoly, na kterých byly veky, rohlíky, chleby a housky. K tomu tam byly k dispozici pomazánky, máslo, marmeláda, med, sýry a několik dalších pochoutek. A na pití bylo pivo, džus, víno atd.

Myslela jsem si, že jsem v sedmém nebi, taková super večeře. Ale to jsem ještě nevěděla, co mě čeká! Hudba utichla, před náš stůl dorazila nějaká kapela a na živo mi zazpívala mou nejoblíbenější písničku, to určitě domluvil manžel. To byl tak krásný a romantický moment, byla jsem na mého muže pyšná. Až kapela dopěla, lidé, kteří na nás celou dobu hleděli, zatleskali a „lídr“ kapely mi předal růžičku s věnováním: „Pro mého miláčka. Všechno nejlepší! P. S.: Půjdeme už na pokoj?“ Políbila jsem svého muže snů a pošeptala mu do ucha: „Děkuji.“ A on mně zas: „Nemáš vůbec za co.“

Šli jsme na pokoj, měla jsem si odpočinout a manžel řekl, že zatímco budu odpočívat, že nám napustí vanu. Zanedlouho mě zavolal, že můžu jít na koupel, jak jsem došla k vaně, vyhrkla jsem překvapením, na hladině vody bylo několik červených svíček ve tvaru srdíček. To bylo krásné!

Vana byla hodně velká, tak jsme si tam oba vlezli a zapálili jsme svíčky. Bylo to krásné a vzrušující zároveň! Bylo zhasnuto a svítily jen svíčky...

Nakonec jsme v hotelu přespali až do dalšího rána, měli jsme ještě snídani a odjeli jsme. Byla to moje nejhezčí oslava narozenin! Z našeho pobytu v hotelu se narodil synek, teď už je sice dospělý, ale já na tu krásnou dobu vzpomínám doteď, jako by to bylo včera. :-)

Maal

Čtěte také:

Autorce příběhu posíláme originální osušku Algida. Chcete se i vy pochlubit svým zamilovaným příběhem, a získat tak poslední ze zbývajících osušek? Napište nám! Více informací si můžete přečíst ZDE.

Reklama