Milá redakce!

Když jsem si dneska ráno přečetla dnešní téma o přátelství, tak jsem si vzpomněla na jednu nejlepší expřítelkyni a na největší podlost, kterou mi kdo udělal.

Jmenovala se Zuzka a  byla pro mě něco jako sestra.
Vycházely jsme základní školu a myslely si (alespoň já), že to kamarádství nikdy nemůže skončit.

Byly jsme spolu každou volnou chvíli. Mám na ni prostě opravdu moc pěkných vzpomínek. Jenže jak už to bývá, jednoho dne se mezi nás postavila moje první láska - Petr.

Nějak jsem na Zuzku přestávala mít tolik času a ten trávila s Petrem. Takhle to trvalo 2 měsíce. Potom jsem zjistila, že Petříček není takový ideální kluk, jak jsem si já, hloupá myslela. Rozešli jsme se celkem zajímavým stylem. Proč? Protože když mě odprovodil večer domů, tak se scházel se Zuzkou.

A co spolu dělali, vám ani nebudu popisovat. Dodnes slyším její hlas, jak se mi vysmívá, jak se jí to s Petrem líbilo.

Od té doby, jsem s ní nemluvila. Někdy mě to mrzí, že to tak škaredě skončilo, a někdy musím přemýšlet, kde se v ní vzala ta podlost.

Milého Petra jsem poslala k šípkům a pár let mu nemohla přijít na jméno. Jednoho dne, jsme se ale náhodně potkali a já mu odpustila. Proč? Protože mě seznámil s mým nynějším manželem a ani o to chudák nestál.

Krásný den Vám přeje

brebeka

 


A co vy ostatní??? Prožili jste podobnou zradu od svého přítele??? Napište nám!!! Adresa redakce je redakce@zena-in.cz

A nezapomeňte se vracet na náš magazín! Proč??? Protože naše Velká letní soutěž jede v plné parádě a ceny, které na Vás čekají, jsou více než lákavé!!!

 

 

Reklama