NEW YORK - Vyšetřování sexuálního obtěžování nezletilých dětí Michaelem Jacksonem nabývá stále bizarnějších rozměrů.
Zatímco advokáti megastar světové pop-music vyhrožují, že zničí každého, kdo jejich mandanta označí za pedofila, američtí reportéři prý odhalili fakta zpochybňující věrohodnost výpovědi matky jedné z jeho domnělých obětí.

Vypátrali, že rodina, která tvrdí, že jeden z jejích synů byl zpěvákem pohlavně zneužíván, svého času žalovala z obdobných důvodů řetězec supermarketů.
Při návštěvě jednoho z nich byla nynější žalobkyně se svými syny přistižena ochrankou při krádeži a její členové ji údajně nejen surově zbili, ale také znásilnili.
Jako odškodné vysoudila v listopadu 2001 od provozovatele částku ve výši 137 tisíc dolarů (asi 3,7 milionu Kč).
Měsíc předtím se žena rozvedla s manželem, protože ji prý soustavně sexuálně týral a k oběma chlapcům se choval násilnicky.
Právní zástupce jejího bývalého životního druha Russel Halpern novinářům řekl, že obvinění vůči jeho klientovi byla vymyšlená.

"Mám k dispozici texty výpovědí obou chlapců při rozvodovém stání, které vlastnoručně sepsala a nařídila jim, aby se je naučili nazpaměť," řekl novinářům. Agentura AP, která informaci přinesla, jméno ženy tají.
Podle některých zdrojů by však mohlo jít o matku Gavina Arviza. Ta se totiž svého času rozvedla s manželem Davidem, který o ní prohlašuje, že jediné, co ji zajímá, jsou peníze. "Nikdy se nerozpakovala použít těch nejšpinavějších triků, aby je získala," naznačuje David.
Otázkou ovšem je, do jaké míry jsou jeho slova věrohodná.    

        
Reklama