Zemanovic rodina plní v posledních dnech média. Nejen naše hlava státu, ale také jeho dcera. Zachytili jste aktuální kauzu – že prý byla na soukromém večírku plném nevázaných vášní, snad dokonce jako brigádnice s honorářem 1000,- za akci?

ext katBulvární portál www.extra.cz tasí důkazy – fotka s detaily jednotlivých mateřských znamének – pih na obličeji stejně vypadající dívky dokládá, že ta samá znaménka má Kateřina Zemanová. Podobnost tedy dost přesná. Taková znaménka na STEJNÝCH místech dvojníci nemívají. Navíc se přidávají svědkové potvrzující její identitu. Myslím si o Pavlu Novotném, který si za touto zprávou na www.extra.cz stojí, že je velmi inteligentní a v bulvárních věcech zkušený, a takovou zprávu by bez jistoty nepustil.

Jasně, je dospělá a může si dělat, co chce. I kdyby tam opravdu byla, je to její věc… Jen v situaci, kdy je její otec prezident, a ještě k tomu Miloš Zeman, je to sousto pro média. Navíc když HRAD trvá na tom, že to není ona. Jestli tam opravdu byla? Lže a zapírá, aby z toho nebyl ještě větší skandál? Ty fotky jsou velmi přesvědčivé, Kateřino!

Ale třeba nás tiskové oddělení překvapí zprávou, že tam být nemohla, protože měla silnou virózu. :)

Zdroj foto: Isifa.com, extra.cz

Reklama