Milé čtenářky, ženy-in,

dnešní téma je pro mě velice zajímavé.

Jak už to tak bývá, ke kartářkám a horoskopům jsem se poprvé dostala, když jsem se ocitla v dost těžké životní situaci a nevěděla, jak ji řešit. Tehdy mi jedna moje známá doporučila kartářku a myslím, že i čarodějnici v jedné osobě.

Neměla jsem tenkrát s podobnými věcmi žádné zkušenosti, nevěděla, jak poznat dobrou a špatnou a možná, že spíš ze zvědavosti jsem k ní šla. Vyslechla si mě, vyložila karty a objednala si mě na na regresi, která prý mi pomůže zjistit, proč jsem se ocitla v tak špatné situaci.

O regresi jsem už dříve četla, věděla jsem, že je to návrat do minulých životů prostřednictvím hypnózy, a lákalo mě to spíše jen z důvodu zvědavosti.

Šla jsem a řeknu Vám, že nic horšího jsem v životě nezažila. Té čarodějnici se podařilo mě dostat až do období prenatálního, byla jsem v mamčině bříšku, slyšela a viděla všechno, co se kolem mě dělo. I to, co jsem nikdy asi vědět neměla. Brečela jsem ještě doma a děsilo mě to ve snech snad ještě rok potom.

Objednala si mě znovu, abychom se dostali ještě dál. Už jsem nikdy nepřišla.

Od té doby jsem nastudovala spoustu literatury, začala se zajímat o astrologii, horoskopy, léčitelství a vím, že ona dáma byla ubohá amatérka, která dělala všechno špatně, brala od lidí velké peníze a mohla mi opravdu hodně ublížit. Navíc, nic z jejich karetních předpovědí se nikdy nestalo.

Dnes mám hodně dobrou astroložku, je jedna z nejlepších v republice a dělá horoskopy i známým osobnostem. Poprvé jsme se setkaly asi před pěti lety, nikdy mě neviděla a vůbec mě neznala, a přesto podle horoskopu popsala mě i můj život tak věrně, že jsem jen seděla s otevřenou pusou a se zatajeným dechem poslouchala.

Dnes jsou z nás už dobré známé, vypracovává mi horoskop na každý rok, dceři pomáhala s výběrem školy, druhé dceři, která trpí dlouhodobou vážnou nemocí, doporučila skvělou léčitelku a musím říct, že jen málokdy se v něčem splete.

Mám ji moc ráda, občas mi pomáhá se rozhodnout a když je mi někdy opravdu úzko a lezou na mě depky a splíny, tak stačí zavolat a její optimismus a pozitivní myšlení a věta: "Nic si z toho nedělej, ted máme jen kvadratury na Uranu, ale neboj, bude líp!" mi vždy dokážou spravit náladu.

Takže, milé ženy, dívky, nezoufejte. Bude líp.


Krásný den přeje Maši


Taky by mne zajímalo, proč mám pořád kavadratury na Uranu :-) Ale ta regrese - velmi zajímavé!


Prožili jste regresi jako Maši?

čtvrteční téma:
Karty jsou rozdány aneb
věříte kartářkám?

Vyplnilo se vám předpovězené?
Kolik platíte za výklad?
Bojíte si nechat vyložit budoucnost?
Vykládáte si samy?
Žijete podle horoskopu?
Věříte virguli nebo něčemi jinému?
Napište nám o tom, odměníme Vás.
redakce@zena-in.cz


 

Reklama