Školní začátky, toť téma dnešního dne. Následující příspěvek zaslala čtenářka JJDDina a svěřuje se v něm, že byla už jako dítě ve škole oprsklá, přesto nosila domů dobré známky...

Jak prožívala první školní krůčky čtenářka JJDDina? To se dozvíte v textu níže - zaslala ho k tématu: Školní začátky.

Do školy jsem se moc těšila. Na zápis si tedy nepamatuju, jen matně. Ve třídě byli různé obrázky a vytvořené výrobky od starších dětí,pamatuju si,že jsem si odnášela něco na špejli(myslím,že to byla kočička nebo kytička :))
Mamča mi stále vypráví jak jsem byla "oprásklá". Paní učitelka se mě prý zeptala zda jim povím nějakou básničku a já na ně,že jim klidně i zazpívám.A tak jsem říkala básničky, zpívala písničky a odpovídala na otázky, na které se mě ptali.Paní učitelka říkala,že bych klidně mohla jít do druhý :)Prý jsem chodila domů s hotovými úkoly. Maminka se mě ptala,jak je možné,že už je mám hotové a já jí povídala,že jsem si je napsala cestou ze školy. Někdy v šatně na koleni,jindy na schodech :)
Ve škole jsem patřila k jedničkářům,teda do páté třídy. Od šesté jsem měla roupy :)
Jednou jsem zvědavá na mojí dcerušku,ale to si ještě nějaký ten rok počkám

Přeji všem krásný den,
JJDDina

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Zápis! Jak jste začínaly?

Zavzpomínejte, milé čtenářky, na své školní začátky!

Právě probíhají zápisy do prvních tříd. Posílejte mi dnes své vzpomínky na vaše školní začátky. Jak probíhal váš zápis? Jak úspěšné jste byly v první třídě? Co vás ve škole nejvíc bavilo a co vás naopak otravovalo? To všechno mi pište k dnešnímu tématu na redakční e-mailovou adresu uvedenou níže. Pokud chcete mít šanci na dárek, totiž stylový bílý penál my.cose a červenou propisku GRAFO, dbejte, aby byl váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

cena