Hezké ráno, 
co jsem dělala o víkendu? Byla jsem na Stounech!!! Ráno jsem přijela z Brna a jsem jako mátoha, ale stálo to za to, bylo to úžasné, skvělé, nezapomenutelné!!! Lístky jsme dostali s mužem jako svatební dar, ale jelikož můj manžel musel služebně do Afriky, tak jsem šla s Martinou (která nám lístky dala), mojí nejlepší kamarádkou a také svatební svědkyní. Absolutně jsme nemohly pochopit, jak je možné, že Jagger (kterému mimochodem ve čtvrtek bude 64 let) je v takové formě? Běhal po pódiu sem tam, předváděl neuvěřitelné taneční kreace a my obě zavzpomínaly na koncert před 12 lety na Strahově, kde sice také skákal a prováděl psí kusy, ale včera se předváděl ještě mnohem více.

Kromě toho se o mě s jejím přítelem, u kterého jsme bydlely, od soboty krásně starali, byli jsme v Brně v kubánské restauraci, na hradě Veveří, na výstavě Andy Warhola… Prostě báječnej víkend jak má být! A ke všemu mi před chviličkou volal manžel, že právě přilétl domů, takže i pondělek krásně začíná.

A k druhé části dnešního tématu. Blogy jsem nikdy nečetla, pro mě za mě, ať si každý píše a prezentuje, co uzná za vhodné, výhoda je, že to člověku nikdo nepodsouvá a nenutí, na rozdíl od všudypřítomných reklam. Až do 26. 6., kdy si naši dobří kamarádi založili blog a posléze stopem vyrazili na roční cestu po Asii. Je fajn, že o nich máme zprávy alespoň tímto způsobem. Takže čtu jeden jediný blog a zatím mi to stačí.

Krásný den všem přeje
paviocko


Jé, tak to muselo být vážně supr. Že se mi ozve „živý" účastník Stounů, to jsem ani nedoufala. Díky!

Reklama