Dobrý den,
po přečtení vašeho článku jsem trošku na rozpacích a celkem jsem se
zamyslela nejen nad sebou, ale uvědomila jsem si i ostatní kolem sebe v MHD.
Už asi proto, že MHD jedu asi tak 5krát za měsíc. Čím méně člověk jezdí, tím více si všímá lidí kolem sebe. S veřejnými záchodky dávám určitě za pravdu, to rozhodně, to je nechutné, ať jste kdekoliv. S holením intimních míst a nohou - já osobně si intimní místa a podpaží rozhodně holím, ale pokud nosím jen sukně po kolena a jsem světlovlasá, připadá mi zbytečně bolestivé holit si stehna, když tam není nic vidět, tohle bych rozhodně nikomu na talíř nevhazovala.
S tím antiperspirantem je to bohužel pravda, ale spíše u starších žen, u mladých (cca do 35 let) pot cítím velmi zřídka. I když já sama se nevoním
pravdielně, antiperspirant používám denně a je pravda, že když je žena
zpocená, tak je to někdy horší než stání vedle opoceného chlapa:-).
S tím jídlem je to bohužel pravda, já sama mám kila navíc (jak některé ženy říkají, že po porodu - je mi 24, jsem 4 roky porodu a jistě by se s tím něco dalo dělat, být silné vůle).
No, souhrnně musím uznat, že měla ta Angličanka v hodně věcech pravdu, ale když se člověk projde např.po Londýně, s prominutím Angličanky nejsou i dle soudu mého muže moc hezké ženy, takže si to musejí kompenzovat i tak, že zkritizují nás, protože se o Češkách (Slovenkách) v mnoha zemích tvrdí, že je zde největší koncentrace hezkých dívek.

No ale závěrem, měly bychom se opravdu nad sebou všechny zamyslet.:-)

S pozdravem Melina


Milá Melino,
už jsem si myslela, že pro dnešek se téma vyčerpalo, a vida.
Další vlaštovka.
Opět zdůrazňuji, že autorka článku, který mě vyprovokoval k dnešnímu tématu, vůbec nepopírala, že by Češky nebyly hezké. Naopak, vychvalovala jejich krásu do nebes, ale o to víc ji překvapuje a prý svým způsobem i těší, že nejsme dokonalé ve všem.
Reklama