Je to celkem nenápadný byt ve staré zástavbě poblíž nákupního centra Flóra. Kategorie 3+1. Z kuchyně je ale provizorní, na podmínky standardního bytu luxusní recepce, každý pokoj je přizpůsoben svému poslání. Bytový bordel.

 

Několik měsíců v něm hlavní slovo měla Kamila. Jméno je pro tuto pozici a potřebu diskrétnosti ale nevhodné. Tak znovu. Několik měsíců v něm hlavní slovo měla Mona Sax. „Je hlavní hrdinkou jedné počítačové hry, kterou jsem tam občas během práce holek a čekání na zákazníka hrála, proto jsem si ten pseudonym pro svoji práci zvolila,“ vysvětluje jednadvacetiletá bordelmamá.

 

Rozjet sexbyznys nebylo tak náročné. Se známým, který s tím už měl zkušenost – vedl už stejný provoz na dvou bytech nedaleko Flóry, si pronajala rekonstruovaný apartmán za 25 tisíc korun měsíčně. „Jen při představě, že nám to neklapne, jsem se osypávala. Z podpory bych to neuhradila,“ vzpomíná Mona. Prostituce je však zlatý důl, takže ji obavy brzo přešly.

 

„Bylo to hlavně o vytváření kontaktů, schopnosti koordinovat tuhle práci, dobrém oku na spolupracovnice a neustálé snaze budit respekt v nich i v klientech. První zákazníky jsem získala na serverech, kde měli své inzeráty muži, kteří hledali sex a nechtělo se jim za něj příliš platit. Nakonec do toho stejně vpadli,“ vypráví.

 

„Podnik“ se rozjel velice rychle. „Je to vlastně o stálých zákaznících, kteří mají svoji oblíbenou holku, která chápe jejich požadavky, i perverzní. Nebo chlapi, kteří postupně naše pracovnice střídali. A jejich profese? Blbá otázka. Všechny možný. Skoro každý zaměstnaný muž si měsíčně vydělá dva, tři tisíce,“ říká.

 

Cena byla samozřejmě odstupňovaná od požadavku. Za 500 si do bytu odskočil – samozřejmě vysprchovaný – zahraniční dělník nechat provést orální sex. To ale byla velice výjimečná záležitost a podle slov Mony Sax spíše charita internacionální solidarity. Klienti si tam obvykle šli plnit přání, která byla pro jejich partnerky nestravitelná.

 

„O extrémech ani mluvit nemůžu, i když jednou tu měla holka docela šok. Chlap po ní chtěl, aby ho nejen pomočila, ale i více. Odmítla to. Poprvé. Brečela mi zbytek večera v kuchyni na rameni a přemýšlela, jestli půjde zvracet. Podruhé patnáct tisíc přesvědčilo a na fekál klienta si přivykla. A její konto pak mlaskalo slastí. Je to jinak velice seriózní pán, sedí v nějaký radě jedný z pojišťoven,“ říká.

 

Navíc si tenhle klient vždy volil jeden ze tří pokojů, který byl uzpůsoben spíše sadomasochistickým hrátkám. Tam je totiž z poloviny dlažba, a tak jeho praktiky nemohly poznamenat koberec. Postel je zde kovová s úchytkami na lana či řetězy, samozřejmě přizpůsobená možnosti přikurtování. Různé příchytky jsou po zdech. Ostatní pokoje jsou standardněji vybavené, v jednom je kamera (ty jsou ostatně ve všech, pro kontrolu z recepce) určená zákazníkovi. Na velké LCD obrazovce se mohl sledovat při výkonu.

 

„Už pár měsíců je to minulost. V dubnu jsem odjela za přítelem do Portugalska. Teď si zase užívám trochu klidu doma. Nevylučuju, že bych se k tomu během podzimu a zimy vrátila. Ovšem, zase jen jako organizátorka a recepční. Sama jsem měla sex za prachy jen asi čtyřikrát v životě. A není to moje parketa. Holky na to mají, já ne,“ dodává Kamila.

 

Co na bytovou prostituci odborníci?
Markéta Žáková z Národního informačního centra pro mládež říká: V posledních letech se rozšířil počet žen, které provozují svoji prostituci ve vlastních bytech, často za spoluúčasti svých manželů či druhů. Škála poskytovaných služeb je široká (od běžných až po perverzní praktiky), stejně jako klientela (od sousedů a stálých zákazníků, přes klientelu získanou prostřednictvím inzerátů či telefonu pro klienty z inzerce Internetu). Přehled o bytové prostituci neexistuje, lze ale předpokládat, že v souvislosti s ní existuje celá řada kriminálních, zdravotních i sociálních rizik, včetně ohrožování mravní výchovy mládeže.“

 

Slyšela jste o podobném privátu ve svém okolí?

Reklama