Děkujeme za příspěvek čtenářce s nickem Knihovna. Jakému prádlu dává přednost?

Jsem na tom podobně jako Dana. Naprosto přírodní žena s menším poprsím. Takže k zakoupení první podprsenky jsem byla donucena až s odchodem do porodnice. Kde jsem musela mít přibaleny 2 kojenecké podprsenky. Jejich nákup byl pro mě horor. Byly plátěné jak stany, s knoflíčky uprostřed. Místo ramínek tkalouny.

Když jsem si uvědomila, že je budu nosit po celou dobu kojení, mé sebevědomí kleslo na bod mrazu. Po etapě kojení jsem nosila už podprsenky daleko lepší. Většinou se mi poštěstilo, že některé známe odkládaly podprsenky po svých dcerách a mně některé sedly.

Takže s nákupy jsem měla pokoj. Ale když jsem sháněla práci, musela jsem vypadat k světu. Tehdy jsem si koupila 2 nové bílé podprsenky čistě bavlněné bez kostic (které mě tlačí). Takové podprsenky mám nejradši. Ještě mám doma 1 model. Když syn maturoval a já si pořizovala šaty na jeho maturitní ples. Musela jsem pod ně koupit patřičnou podprsenku. Ta byla dražší něž samotné šaty! Moc ji už neužiji. Nosím ji akorát pod šaty na ples. Je taková molitanová a připadám si v ní jak monstrum. Takže jsem spíš taková košilková a prádlu dávám přednost bavlněnému jako Ty Dano!

Děkuji za dnešní téma, které mě trochu zaválo do času mládí!

Knihovna

Děkuji za názor spřízněné duši :-)

 

Reklama