„Už jsou to čtyři měsíce, co mi Lukáš sdělil, že uklouznul s kolegyní z práce. Prý mě miluje, nic to neznamenalo a bude rád, když mu odpustím a nebudeme rozbíjet rodinu. Hodně mě to naštvalo a ranilo, ale nakonec jsem se nechala přemluvit. Nechci řešit rozvod, péči o děti, stěhování apod. Jenže můj pohled na Lukáše se úplně změnil a já bych byla radši, kdyby mi nic neřekl,“ tvrdí Denisa.

64cb682aeb220obrazek.png
Foto: Shutterstock

Ta sice předstírá, že svému muži odpustila, aby si děti ničeho nevšimly, ale ve svém nitru to vyřešené nemá. Cítí zášť, odpor, zradu i strach, že by se to někdy mohlo opakovat. Zvlášť když Lukáš se svým úletem pracuje v jedné firmě.

„Jemu se možná ulevilo, že se svěřil, ale já se od té doby cítím akorát hrozně. Jestliže to pro něj nic neznamenalo, uvítala bych, kdyby mi nic neříkal. Teď musím jen myslet na to, jak to dělali a co když to přeci jen nebylo naposledy,“ říká.

Doma se Denisa snaží přetvařovat, ale mnohdy se neudrží a svému muži v rámci hovoru odsekává, je bez nálady a při milování se cítí nepříjemně a myslí na tu druhou ženu.

„Jsou to už čtyři měsíce a občas mě přepadají myšlenky, že bych mu nejradši zakroutila krkem jenom za to, že někde nechává povalovat špinavé ponožky. Dělal to i dřív, ale takové pocity vzteku to ve mně nevyvolávalo. Doufám, že bude platit, že čas všechno zahojí, jinak si nedovedu představit, jak v takovém vzteku strávím zbytek života,“ uzavírá Denisa.

Zdroj: respondentka Denisa

Čtěte také:

Reklama