Náš strašidelný den pokračuje a máme tu další tajemný příspěvek. Poslala nám ho čtenářka barushenka a my jsme při jeho čtení měli opravdu husí kůži. Přesvědčte se sami.

Tak tohle je jedno z malých období, kolem halloweenu, na které si budu pamatovat opravdu pěkně dlouho.

Začalo to docela nevinně a nebylo to nic hrůzostrašného. Občas nějaké ty žvýkačky nebyly tam, kam jsem je určitě dala, ale tohle se děje snad každému z nás. Klíče? Ty jsem do té doby ztrácela pravidelně, takže jsem tomu také nepřikládala velkou váhu. Normálně jsem chodila do školy, do práce a to, že se mi ztrácely věci a zase se objevovaly někde jinde, jsem ignorovala.

A myslím, že to jsem neměla dělat. Že možná, kdybych je hledala, tak by se to uklidnilo. Co já vím..

Nu, a tak se to začalo stupňovat. Odcházela jsem do práce a opravdu jsem spěchala. Když jsem začala hledat ten zatracený telefon, který byl určitě zapnutý. Prohledala jsem celý byt, vypouštěla jsem z pusy opravdu ošklivá slova na účet psa, že mi ho určitě někde rozkousal, ale zaboha jsem ho nemohla najít. A víte, kde jsem ho našla? To je jasné... Přece v kuchyňském dřezu.

A ono, když jste doma sami už druhý den, tak vám to přijde asi trochu divné. Takhle jsem tedy postupně začala hledat a zase nacházet i větší předměty. Peněženku, telefon, kabelku... Nacházela jsem je v záchodě, ve dřezu, ve vaně apod.

No a jak to skončilo? Jednou jsem se opravdu rozzlobila. Mám ten dojem, že jsem hledala kosmetickou taštičku už druhý den a začala jsem běhat jako ten blázen po bytě a křičet, že už toho mám dost a že ten, kdo mi tohle dělá, je pěkný buran a podobně. Běhala jsem takhle dobrou půlhodinku a myslím, že jsem to „cosi", čemu mí známí říkají poltergeist, se rozzlobilo, protože se ozvala rána jak z děla a v kuchyni se mi vysypaly z police veškeré talíře na zem.

Někdo říká, že střepy nosí štěstí, a asi tomu začnu věřit, protože po tomhle předhalloweenovém období se to v rámci možností uklidnilo (tomu, že se mi ztrácí žvýkačky, nepřikládám velkou váhu :-D). Jen doteď nevím, jestli to byl hloupý vtip maminky, halloweenský duch nebo opravdový poltergeist.

Máte doma malého strašáka? Pořídila jste si halloweenskou výzdobu? Podařilo se vám někoho opravdu vylekat, nebo naopak někdo vyděsil vás? Zažila jste situaci, kdy jste se opravdu něčeho bála? Máte v zásobě nějaký strašidelný příběh? Má se ve vašem okolí vyskytovat bílá paní, ohniví psi nebo zakopaný poklad?

Pochlubte se nám! Svoje příběhy nebo fotky s vaším komentářem můžete posílat až do dnešních 14.00 hodin na e-mail:

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a ty nejzajímavější, jak už bývá zvykem, odměníme.

Reklama