Vážená redakce,

chci se s Vámi podělit o svůj romantický zážitek, který jsem prožila s o hodně mladším mužem, na kterého nikdy nezapomenu.

Mám už dospělou dceru, výborně si rozumíme, jsme jako sestry, jako nejlepší kamarádky. Před 3 lety začala chodit s mladým mužem, který je samozřejmě ode mne věkově vzdálenější, ale od prvního setkání jsme si velmi rozuměli, vždycky jsme věděli, o čem si povídat a na spoustu věcí jsme měli stejné názory. Jezdili jsme společně všichni na prázdniny a na dovolené. Jednou  v létě u nás na chatě si dcera chtěla večer sama číst, my jsme si vlezli na balkon, vzali jsme si  s sebou jídlo a pití, sedli si na zem a celé hodiny jsme si povídali, koukali na nebe plné hvězd, poslouchali hudbu, nebo jen tak seděli a mlčeli. V každém z nás bylo velké napětí, možná i touha po něčem víc, ale věděli jsme, že by  to nemělo žádnou budoucnost a nechtěli jsme nic pokazit....., porozumění, romantika  a vzájemné souznění však bylo mezi námi obrovské..... Byl to můj nejromantičtější večer v životě, takového muže jsem dosud nepotkala, ani jsem nevěřila, že může existovat... I když jsme se jeden druhého nedotkli, romantickou náladu a pohodu jsme cílili oba.

Za rok se dcera s přítelem rozešla, dnes už mají každý jinou známost, ale my jsme zůstali přátelé stále.
Jsem šťastná, že takový člověk ještě  v tomto uspěchaném světě existuje, a pokud v životě nepotkám člověka přiměřeně k svému věku, takového jaký je můj přítel, zůstanu raději stále sama. 

    

S pozdravem

Reklama