A pak že jsou muži při nákupech otrávení. Přečtete si humorný příspěvek, který nám poslala čtenářka s nickem Krišpína a my jí děkujeme za krásnou a vtipnou tečku za dnešním tématem

Zdravím všechny ze zasněženého západu Čech. Co se nakupování týká, jsem takový průměr. Většinou nakupuji, protože musím. Jídlo, drogerii a jiné věci potřebné při běžném provozu domácnosti. Občas si udělám radost a prozkoumávám zvlášť koutky s hadříkama a kosmetikou, asi jako většina žen. Moje drahá polovička se nákupům nijak zvlášť nebrání, ale nemůžu říct, že by je zrovna vyhledával. Když je potřeba, podle seznamu nakoupí, ale jeho hoby to určitě není.

Při dnešním tématu se mi vybavila nedávná příhoda. Přítel potřeboval společenský oblek. Vybrali jsme několik variant a přesunuli se ke zkušebním kabinám. Byl tam poměrně klid, žádné davy lidí, jen sem tam nějaký zákazník.

Můj drahý vlezl dovnitř, vyzkoušel oblek, odhrnul závěs a chtěl slyšet můj názor.  Všude byla zrcadla, nejen ve zkušebních kabinkách, ale i v prostoru před nimi. Prohlédl se ze všech stran, i mně se jeden z vybraných obleků líbil. Už jsem se začínala celkem nudit, když v tom se opět rozhrnul závěs......

Nevím, co ho to popadlo, zřejmě chtěl potěšit mé oko a kdyby na mě vystrčil holý zadek, možná bych se i potutelně usmála. Ale on byl originální a vystrčil "předek". Nahý ! Sice jen na pár vteřin, ale i to stačilo. Ještě k tomu přidal výraz Bivoje, co právě skolil kance. 

Copak mě, mě až tak nepřekvapil, ale tu postarší dámu, co tam čekala na svého zkoušejícího manžela, tu asi ano. V těch zrcadlech se to odráželo tak, že ho museli vidět i za rohem. Krve by se ve mě nedořezal. Chtěla jsem mu říct, aby zalezl, ale on si moji spadlou bradu vyložil úplně jinak, něco jako "jsem prostě borec".  Za sebou jsem zaslechla povzdech oné paní.

Pomalu jsem se začala sunout pryč, ale když jsem tu paní míjela, nevydržela jsem to a chtěla na ní udělat jakoby omluvné gesto. Nešlo to, jak jsme se na sebe podívaly, obě jsme vybuchly smíchy.  V tom vykráčel můj hrdina, jak nás viděl, bylo mu všechno jasné. Zbledl, protáhl se kolem nás a zastavil se až u pokladny.

Krásný den Krišpína

Milá Krišpíno, s vaším mužem musí být asi legrace. Tak ho pozdravujte a ať mu ten smysl pro humor vydrží

Reklama