Byl jsem ještě panic, když jsem potkal JI. Ve vlaku, kterým jsem pravidelně den co den jezdil do školy. Dívka se jmenovala Adriana, jezdila týmž vlakem a já byl nesmírně zvědavý, jaká bude v Evině rouše... To, že jí nádherně trčely bradavky na velkých prsou, to jsem pochopitelně nemohl přehlédnout, dokonce jsem si je někdy mohl i pohladit, ale to víte, s jídlem roste chuť, můj penis byl při tom vždycky ztopořený a napjatý jak luk, ale nakonec stejně nikdy nic nebylo a já to musel rozchodit. Neúnavně jsem s Adrianou bojoval, byť o kratičké chvilky intimností, které se postupem času stávaly čím dál tím častější a delší.

Jednoho dne jsme se sešli ve vlaku a v náručí nám bylo tak strašně slastně a krásně, že jsem jí mohl nejenom potajmu hladit pod tričkem její nádherná prsa, kde bradavky trčely jak dva špuntíky, ale dovolila mi dokonce i druhou rukou zajet pod kalhotky. Moje očekávání bylo naplněno: hustý porost chloupků, přes které jsem po chvilce našmátral poštěváček, kolem kterého bylo nádherné vlhoučko…

Měli jsme přes sebe hozenou moji bundu, aby náš spolucestující neměl žádné podezření, i když úplně jist si tím nejsem. Pořád se tak jaksi usmíval, a nakonec odešel i bez toho, že by se právě blížila nějaká stanice. Už se to nedalo zadržet. Byli jsme oba dva tak vzrušení, oba jsme toužili po orgasmu, že aniž bychom se domlouvali, skočil jsem ke dveřím kupé, abych zatáhl závěsy a odradil tak eventuální další cestující, a Adriana si mezitím rozepnula kalhoty a stáhla je i se svými krajkovými kalhotkami natolik, aby mohla alespoň částečně rozevřít svá nádherná stehna a umožnit mi tak přístup k zapovězenému ráji.

Její kundička byla obrostlá nádherně černými, zkudrnatělými chloupky, které když jsem jemně prsty rozhrábnul, uviděl jsem toho strážce jeskyňky, poštěváček, jenž byl natolik tvrdý, že by s mým penisem mohl klidně soutěžit. Bylo na něm vidět, že se dožaduje laskání, proto jsem ho vzal něžně mezi prsty a lehce ho třel. Adriana zasténala rozkoší.

Naklonil jsem se blíž. Vůně jejího lůna byla pohádková. Strčil jsem jí tam svůj jazyk. Začala pohybovat pánví, jak moc to chtěla. Rejdil jsem jazykem kolem jejího poštěváčku i po něm, a pak jsem zaútočil hlouběji. Nebránila se. Její vzdechy naznačovaly, že to, co dělám, dělám dobře. Když jsem se nabažil její voňavé a mokré jeskyňky, začal jsem prostředníkem pravé ruky kroužit kolem jejího poštěváčku. Nejdřív pomalu, pak jsem přidával na rychlosti, a pak zase hezky pomaloučku. Sténala čím dál tím víc a já měl pocit, že vystříknu, aniž by se mne sama dotkla.

Pak jsem dva prsty zabořil do té její propasti a ona si sama začala honit poštěváček a její výkřiky rozkoše se smísily s cukáním a křečovitými stahy uvnitř její pochvy. Vychutnával jsem si její orgasmus.

Když se Adriana uklidnila, natáhla si kalhotky i kalhoty, upravila se, políbila mě a vzápětí jsem měl rozepnuté kalhoty já. Najít můj penis a vyprostit ho ze slipů nebyl pro Adrianu ani nejmenší problém. Však taky trčel do světa a dožadoval se ukojení! Zálibně se na něj podívala, přejela ho rukou, stáhla předkožku, sklonila se a už byl v její puse… Byl jsem tak nadržený, že mi bylo jasné, že to nemůžu dlouho vydržet a co nevidět budu stříkat semeno.

Začala si volnou rukou pohrávat s mými koulemi. Její jazyk byl hbitý a rychle přejížděl po celé délce mého penisu tam a sem a pak se najednou zastavil na žaludu a objížděl ho stále dokola a jako by poklepával jeho špičku… No prostě nádhera. A náhle - vážně jsem ji chtěl varovat, ale v té rychlosti a snad i díky mojí nezkušenosti jsem to zkrátka nestihl - jsem jí začal stříkat semeno do pusy. Myslím, že ji to tenkrát ani nepřekvapilo, prostě ho jen spolkla, otřela si rty a bylo to.

Snad ani nemusím zdůrazňovat, že naši zastávku jsme tenkrát přejeli…