Rozhodla jsem se vám napsat svůj příběh o osudovém setkání, které mi změnilo život.


Byla jsem sama, opuštěná, přítel mě zklamal a rozešli jsme se. Jednou mě napadlo, když jsem byla na internetu, podívat se na seznamku. Zadala jsem potřebné údaje pro vyhledávání a objevila pár inzerátů k seznámení. Samozřejmě jsem je nebrala nijak vážně a jen tak jsem z legrace na některý odepsala.

Byl tam i jeden, který mě zaujal. Odpověděla jsem na něj a ON mi odepsal.

Psali jsme si 2 měsíce. Zdál se mi sympatický, vtipný, ale stále jsem nevěděla, jak vypadá. Ale chtěla jsem se s ním sejít. Byla jsem velmi nervózní, věděla jsem asi, jak by měl vypadat a co bude mít na sobě, ale uzemnil mě větou: “Počkej, až mě uvidíš, to se nasměješ!“ Takže jsem měla obavy, ale říkala jsem si, že o nic nejde, když je mi sympatický, tak s ním pokecám, dáme si kafe, nemusím s ním přeci chodit!

Domluvili jsme se, že na mě počká před nádražím, rozhlížela jsem se kolem a hledala hnědovlasého kluka v hnědých kalhotách a černém tričku. Chvilku jsem čekala, a najednou vedle mě stál takový ošklivý starší muž oblečený v hnědých kalhotách a černém tričku.

Už mě napadlo, že snad raději odejdu, a tu mě oslovil milý hlas: „Ahoj Jano, jsi to ty? V tu chvíli se mi ulevilo. Byl to ON. Stál tam s kyticí růží. Šli jsme na kafe, popovídali. Bylo mi s ním velmi hezky, i když se mi na první pohled moc nelíbil. Druhý den jsem měla sraz s kamarádkou a na její otázku: “Tak co, jaký je?“ Jsem jí odpověděla, že moc fajn, ale budeme asi jen kamarádi.

Ale za pár měsíců jsem se do něho zamilovala, ne proto, jak vypadá, ale jaký je. Žijeme spolu už 5 let. A vím, že je pro mě ten pravý, že se na něj mohu ve všem spolehnout.


Takže jsem se opět přesvědčila, že nevěřím v lásku na první pohled, rozhodně je lepší „podívat“ se ještě jednou! Jo a seznamku mohu jedině doporučit! I když ne všechny, kterým jsem to doporučila, byly v hledání úspěšné.

 

Jana


Jano, zprvu jsem si myslela, že na schůzce s panem tajemným potkáte někoho, koho už dávno znáte. Pokud se na partnera můžete spolehnout, je to často důležitější než to, kolik mu je let! Přeji vám oběma hodně štěstí!
Reklama