Ahojte na žena-in,
kdysi v srpnu jsem nastoupila do nového zaměstnání na soukromou rehabilitaci. Kolegové byli v pohodě, šéfka občas taky, masáže a cvičení jsem zvládala levou zadní, ale přístroje na elektroléčbu, to byla moje noční můra. Vždycky jsem se jich bála a ony, jako by to cítily, my dělaly pořád naschvály. Takže jsem dělala cokoli, jen abych je nemusela zapínat.

Ale jednou ráno jsem byla v práci první a hned v půl osmé zadrnčel zvonek a přišel pěkný mladý muž. Byl poprvé a měl zrovna elektriku. Diagnóza - bolestivá vnitřní strana stehna. No co se dalo dělat, musela jsem jít do toho. Poslala jsem mladíka do kabinky, namočila houbičky do vody a šla za ním.

On tam tak stál a koukal. Tak mu říkám: „Kalhoty dolů a lehněte si na lehátko." Otočila jsem se k přístroji, dala houbičky do přísavek, nastavila program, a když jsem se otočila zpátky, mladík ležel na lehátku na břiše a jeho bílý zadek zářil na celou kabinku. Musíte si lehnout na záda," řekla jsem rdíce se a mladík na tom s barvou nebyl o nic líp. Otočil se na záda, ale aby toho nebylo málo, jeho - jak to píšete v erotických
povídkách - chlouba, ležela jak chcíplá myška na stehně zrovna v místech, kam měly přijít přísavky. Chvíli jsme na sebe koukali a on pak říká:
Promiňte, já nemám trenky." No a já na to: Takovejch už jsem viděla, můžete si ho dát trochu na stranu?"
On ho vzal a přehodil na druhou stranu. Já přicucla přísavky pustila přístroj a zmizela.

Když jsem to vyprávěla kolegům, tak z toho byli auf - kolega se smál, kolegyně v rozpacích...
Druhý den přišel mladík zas, tentokrát už trenky měl - na ty čertíky z vidlema nezapomenu.

Sepy


Musím se přiznat, že kdybych na vašem místě byla já, možná bych s hrůzou utekla. Když na mě někdo takhle nepřipraveně vytáhne ptáčka, vždy mě to vyděsí k smrti.

A co vy, ženy-in? Kdy na vás muž nečekaně vytasil své mužství, protože jaksi neměl spodní prádlo? Nebo kdy se to naopak povedlo vám? Napište mi své příběhy na mail redakce@zena-in.cz a můžete vyhrát nějaký pěkný dárek.

Reklama