Hledání nového bydlení je časově velmi náročným procesem. Procházení internetových nabídek, kontaktování realitní kanceláře a následně nekonečný proces osobních prohlídek vytipovaných nemovitostí s realitním makléřem. Často až při prohlídce zjistíte, že vám daná nemovitost z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje. Ne tak s realitní kanceláří www.bydlite.cz, která nabízí 3D virtuální prohlídky.

Na bydlite.cz nalezne návštěvník více než 2.000 aktuálních nabídek nemovitostí, a každou z nich si může prohlédnout pomocí 3D virtuální prohlídky jako ve skutečnosti. S realitním makléřem, kterého je možné kontaktovat 24 hodin denně pomocí „zelené“ zákaznické linky, pak navštíví pouze ty reality, které splňují jeho požadavky. Přestože je systém 3D virtuálních prohlídek pro realitní kancelář finančně náročný, pro uživatele je jeho využívání zcela zdarma.

Bydlite.cz navíc nabízí také právní servis, takže si každý ze zákazníků může být jist ochranou svých financí při koupi či prodeji nemovitosti. Pro ty, kdo nedisponují vlastní finanční hotovostí, nabízí realitní kancelář bydlite.cz také hypoteční servis. Zákazníci tak opět ušetří spoustu času – nemusí kontaktovat jednotlivé banky a zjišťovat podmínky u každé z nich. Hypoteční makléř totiž každému připraví optimální možnost financování bytu a v bance následně vše vyřídí. Pro zákazníky je tento servis naprosto zdarma, zaplatí pouze standardní poplatky bance.

 

Vše najdete na www.bydlite.cz , stačí jen kliknout