Je ti 18 až 30? Jsi trochu sexy? Můžeš bydlet v1+1 vcentru města. Stačí, když se mi jednou týdně budeš věnovat.

Hezké bydlení vpatře vily za hezké chvíle. Jen pro hezkou podnájemnici.

Submisivní studentce nabízí čtyřicátník pronájem rekonstruované garsoniéry. Zn.: Peníze nejsou třeba, spokojení můžeme být oba.

Podobných inzerátů je na webových stránkách věnujících se podnájmům i pronájmům stále více. Zřejmě stoupá počet neukojených mužů svolnými byty. A taky studentek, které ušetříčtyři i patnáct tisíc měsíčně za bydlení. Stačí občas zavřít oči, zatnout zuby, usmívat se a chovat se jako prostitutka… A zpočátku mít silný žaludek, který si po čase zvykne.

Poznala to i dvaatřicetiletá mladistvě působící Petra. Není studentkou ani dívkou, která chce žít sama a plnými doušky užívat života. Prostě je teď sama, pracuje vjedné společnosti na nižším manažerském postu a do práce to má přes půl Prahy. „Nejednou se mi stalo, že jsem sotva stíhala ranní poradu, případně jsem dorazila o pár minut později. A vdobě, kdy už jsem si řekla, že to vyřeším změnou bydlení, jsem se díky své práci seznámila spánem, který vlastní několik bytů. A jeden na šikovném místě vcentru města. Jako by to věděl, nabídl mi ho,“rozvyprávěla se Petra pro Ženu-in.

Nějak jí nepřišlo divné, že si sní pán, jemuž mohlo být kolem pětačtyřiceti, dal schůzku vklidné kavárničce. Chce pronajmout byt, musí se ujistit, jestli je ona seriózní, vklidu dojednat výši pronájmu a cenu. Podmínky však byly jiné, než si představovala. Poměrně brzy mluvil velice otevřeně. Vyprávěl o studentce, která byt měla dosud. Odstěhovala se však ke svému příteli, kterého nedávno poznala. A tak mu už ani nechtěla platit nájem naturáliemi. Sexem průměrně jednou za 14 dní, někdy i týdně.

„Ošívala jsem se a nakonec mu narovinu řekla, že o byt mám velký zájem, ale platit budu penězi. Ještě než jsme se rozešli, působil, jako by o mé nabídce přemýšlel, pro jistotu před rozloučením svoji zopakoval. Pak už se neozval a telefon mi nezvedal,“ řekla Petra.

Podobné zkušenosti má jistě mnoho žen, shánějící převážně ve velkých městech byt. Přesto nejsou inzerenti bydlení za sex bez úspěchu. Ženě-in to potvrdil v e-mailové odpovědi jeden zinzerentů, jehož nabídka vtomto duchu visí na stránkách zabývající se podnájmy a pronájmy.

Proč ve svém inzerátu požadujete místo peněz sexuální služby?
Bydlím smanželkou vrodinném domě a vPraze máme dva nevyužité byty. Finance mám pod kontrolou já. Takže žena myslí, že zisk zpronájmu jednoho znich je za oba, jeden mám ale volný.

Takže nic netuší?
Jsem snad blázen? Sexu si už moc neužijem atakhle to nepozná. Po sedmnácti letech manželství a dvou dětech mě prostě moc nepřitahuje. Takže to vlastně dělám pro záchranu manželství. :-D

Slavíte úspěchy? Opravdu na to nějaká holka kývne?
To by ses divil. Jen po vydání tohodle inzerátu jsem měl čtyři schůzky. Žádná se mi ale moc nelíbila. Ta poslední vysokoškolačka, co vněm bydlela, nasadila vysokou laťku. A to už mě o svých kvalitách byly ochotný některý holky přesvědčovat hned na první schůzce.

Tyto inzeráty například visely na internetu včera, najít jich je možné desítky:

 

Setkáváte se s podobnými inzeráty v novinách nebo na internetu? Slyšela jste o tom, že by takto někdo platil za pronájem?

Reklama