Nechte se tento týden okouzlit vzletným šarmem krásného ostrova a objevte lehounké bytové textilie, pohodlné oblečení i rafinované stolní a dekorativní doplňky. Odneste si k sobě domů kousek tohoto exotického ostrova! Zahájení prodeje v týdnu od 22. června 2009.

tchiboProstírání 4 ks

Nové tvary na stůl. Z plastu. Lze otírat vlhkým hadříkem. Rozměr 35 x 48 cm.

-       Cena za sadu: asi 300 Kč

 

 

tchiboTalíře

-       Místo pro spoustu lahůdek. Oválný tvar. Vhodné do myčky. Bílé.

-       Cena za dva jídelní talíře: asi 400 Kč

-       Cena za čtyři dezertní talíře: asi 500 Kč

 

 

tchiboSada misek na dipy

-       Na bambusovém podnose. Přirozeně krásné servírování. Bílé misky z glazované keramiky. Vhodné do myčky. Podnos (š x v x h) 40 x 2 x 12 cm, misky o průměru 12 cm.

-       Cena za čtyři díly: asi 350 Kč

 

 

 

 

tchiboJídelní tyčinky 4 páry

-       Z lakovaného bambusového dřeva. Stolování jako v Asii. S dekorativním úložným pouzdrem. Délka 23 cm.

-       Cena za čtyři páry: asi 250 Kč

 

 

 

 

tchiboUbrus

-       Z čisté bavlny. Více zeleně pro stůl. Ve 3 různých velikostech. Krémový s potiskem.

-       Cena za kulatý ubrus o průměru 180 cm: asi 350 Kč

 

 

tchiboZávěsy 2 ks

-       Se vzhledem lesklého divokého hedvábí. Příjemně vzdušně. S vetkanými efektními proužky a sedmi poutky. Lze je bez úprav pověsit. Materiál 85 % polyester, 15 % bavlna. Zeleno-krémový. Standardní rozměr 140 x 245 cm včetně poutek.

-       Cena za pár: asi 550 Kč

 

tchiboOboustranné žerzejové povlečení

-       Příjemně měkké na tělo. Z čisté bavlny příjemné na tělo. Obzvláště savé. Se skrytými zipy na povlaku na polštář a na peřinu. Včetně napínacího prostěradla se stahovací gumou po celém obvodu: snadno se povléká a perfektně drží. Béžovo-zeleno-hnědé.

-       Povlak na polštář 70x90 cm, peřina 135x200 cm, prostěradlo do 100x200 cm.

-       Cena za třídílnou soupravu: asi 750 Kč

 

tchiboDekorační sada

-       Skleněná miska s plovoucí svíčkou a látkovým květem. Kouzlo překrásných odrazů světla. Kvalitní skleněná miska s broušeným okrajem. Vhodná do myčky. Svíčka zeleně probarvená. Výška 11 cm; průměr nahoře 9,5 cm.

-       Cena za tři díly: asi 300 Kč

 

V týdnu od 22. června 2009 budou tyto a další výrobky Tchibo v prodeji v obchodech Tchibo v nákupních centrech v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Zlíně, Českých Budějovicích, Jihlavě, Olomouci, Mladé Boleslavi, Mostě a Pardubicích, v široké síti prodejních míst Tchibo v obchodních řetězcích v celé ČR a také elektronicky. Aktuální nabídku včetně seznamu prodejních míst a internetovou prodejnu naleznete na stránkách www.tchibo.cz, informace o firmě Tchibo také na www.tchibo.com. Zboží je v prodeji pouze do vyprodání zásob. Všechny uvedené ceny jsou orientační.