hor.jpg
Foto: Shutterstock

600953a25fccbobrazek.pngBeran
V práci už vás všichni štvou a řeči kolegyně, která musí mít neustále poslední slovo, vám pěkně lezou na nervy. Dejte si pauzu. Využijte víkend a odechněte si třeba někde ve wellness. Popřemýšlejte i o dovolené. Jinak by se mohlo začít schylovat k bouři.
Foto: Shutterstock

600953b8990cbobrazek.pngBýk
Hvězdy vám přejí a nová známost je na obzoru. Velmi pravděpodobně ji potkáte už tento týden. Možná si ale nebudete jistá, že chcete nový vztah v dohledné době začínat. Dejte si čas a netlačte na pilu. Zadané čeká milé překvapení.
Foto: Shutterstock

600953e323e6aobrazek.pngBlíženci
Ve vašem zaměstnání vás čekají změny. Budete mít obavy, ale je to zbytečné. Rozhodně to bude krok vpřed pro všechny včetně vás. Nebraňte se novým postupům a zažitým pořádkům.
 Foto: Shutterstock

600953f7a96a1obrazek.pngRak
Pracovní vypětí stále stoupá a vy si říkáte, kam to ještě může vést. Doma to není o moc lepší. Vydržte ještě tento týden a pak se vám citelně uleví a všechno zapluje do klidnějších kolejí.
Foto: Shutterstock

6009541065e37obrazek.pngLev
Moc bychom doporučovali se následující týden zaměřit na vaši imunitu. Čekají nás o něco nižší teploty a o něco vyšší počty nakažených… Naordinujte si více odpočinku a zdravější stravu, která udrží vaše tělo fit.
Foto: Shutterstock

60095422cb515obrazek.pngPanna
Stojíte na místě a už pořádně dlouho. Udělejte zase krok vpřed. Nemusí být velký, nikdo nemá energie na rozdávání, ale nepošlapujte. Není třeba se hned přihlašovat do kurze cizího jazyka, ale když si stáhnete aplikaci a budete si každý den pět minut procvičovat slovíčka, udělá vám to obrovskou službu.
Foto: Shutterstock

60095432dde03obrazek.pngVáhy
Zjistíte nemilé info o některé z osob, které jsou vám aktuálně velmi blízké. Přestaňte být naivní a sundejte si růžové brýle. Ne všichni jsou takoví, jací si myslíte. Nevěřte všemu, co vám lidé tvrdí.
Foto: Shutterstock

60095441ab01dobrazek.png
Štír
Tento týden bude celkem radostný a pohodový, až na pracovní povinnosti, které vás zavalí na jeho začátku. Všechno ale zvládněte na jedničku, žádný strach. Zároveň však budete trochu citlivá a možná i podrážděná.
Foto: Shutterstock

60095450e1825obrazek.pngStřelec
Informace a dovednosti budete nasávat jako houba., až budou vaši přátelé nebo rodina kroutit hlavou nad tím, co všechno si pamatujete. Je to skvělé, ale nebuďte samolibí, jinak všechny odradíte.
Foto: Shutterstock

6009546047d3bobrazek.pngKozoroh
Dávejte si pozor na alkohol. Ztrácíte kvůli němu zábrany a rozvazuje se vám jazyk. Nezřízení popíjení může způsobit, že si pěkně zkazíte mezilidské vztahy. Na oslavě nebo party raději zůstaňte u vody.
Foto: Shutterstock

6009546e83101obrazek.pngVodnář
Řešení zdravotních problémů neodkládejte. Vždy je lepší zajít k doktorovi zbytečně než něco podcenit a potom se vyrovnávat s nepříjemnými následky. I v případě, že vás nic netrápí, se alespoň objednejte na preventivní prohlídky.
Foto: Shutterstock

600954803f615obrazek.pngRyby
V jídle jste si přes léto docela povolili a výsledkem je pár kilo navíc. Navýšení hmotnosti vám ale překáží, jenže motivace se nedostává. Oslovte někoho ve svém okolí, ve dvou vám to půjde lépe.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová. 

Reklama