Obrněný transportér, který se pomalu ale jistě přibližuje k cíli. Za ním zůstává rozválcované podloží. Kdo chtěl, měl dost času uskočit. Býk není rychlý, je pouze důkladný a málokdy se odchyluje od toho, co pojal za správné. Jeho cíle jsou dosažitelné. S výběrem přátel nespěchá. Jde mu o kvalitu. Je přátelský, ale nijak otevřený. Vždy si zachovává odstup. Pokud někoho pojme za přítele, což může hodně dlouho trvat, bývá věrný. Takový člověk se na Býka může stoprocentně spolehnout. Totéž ale vyžaduje i pro sebe. Velkorysý příliš nebývá. Připravte se na to, že pokud se rozejdete s Býkem, budete vracet dárky. Cokoli dělá, dělá s myšlenkou na budoucnost. Chce, aby po něm něco zbylo. Máte-li přítele Býka, máte ho na celý život.

 

Žena Býk

Bývá přitažlivá a má hluboký, klidný a starostlivý pohled.

Je orientována na rodinu a její blaho. Její myšlení je praktické a všímá si detailů. Své vztahy vybírá pečlivě, i když dost často nesprávně. Ačkoli to pro ni bývá velice zatěžující, většinou první manželství ztroskotá. Často po jejím marném boji o jeho udržení – kvůli rodině.  Nechat rozpadnout vztah pokládá za své selhání.

 

Muž Býk

Mluví klidně a mívá pevné vystupování. Vyvolává pocit bezpečí. 

Je majetnický a nerad odpouští. I když je schopen danou věc neřešit a nemluvit o ní, nezapomene. Všechno hodnotí z hlediska použitelnosti. K Vánocům vám patrně koupí kuchařku, sadu košťat nebo kovadlinu. Nesměje se svým vtipům, ale má smysl pro humor. Ten je suchý, podobný tomu anglickému.

 

Zamilovaný muž Býk je roztomile neohrabaný. Pokud už udělá něco romantického, bude u toho asi tak přirozený jako vegetarián na vepřových hodech. Je ovšem snaživý a vytrvalý. Dost často svou „kořist“ spíš uondá nežli uloví.

 

Jak si sednou


Se Skopcem ano, pokud má Býk v sobě trochu ohně (například asc. v Beranu, Střelci, Lvu).

Býk s Býkem by mohl být zajímavý pár, i když na ostatní by mohli působit jako vojenská jednotka o dvou lidech. Nedej Bože, aby se na něčem neshodli.

Blížence bude Býk patrně pokládat za blázna. Jeho dvojaká bytost ho rozčiluje. Potřebuje vědět jasně, na čem je, a to u Blížence prosím pěkně nejde.
Rak
, zvláště žena, by s Býkem mohla vydržet, pokud si zvykne na fakt, že romantické povídání při měsíčku se u partnera bude točit okolo nových tipů raket a lunochodů.

Pro Lva je Býk necitlivý introvert, se kterým nic není. Býk je zase nepříčetný z Lvího nakupování nepraktických hloupostí a věciček pro radost.

Panna je poměrně vhodným partnerem. Mají podobnou energii, priority i pohled na svět. Nebezpečím bývá pro oba alkohol.

Harmonická Váha Býka většinou přitahuje. Také je to časté spojení. Lépe je, když je Váha žena. Býkovi připadá Váha ladná a bezproblémová. To je ovšem někdy omyl a pouhé zdání.

Fatálním partnerem je, zvláště pro muže Býka, žena Štírka. Ona je tak smyslná a tajemná i nedostupná, že se téměř pokaždé zkoumavý Býk nechá zlákat. Těžko pak cokoli dělat. Štír vytváří závislost. Býk jej málokdy opustí. Je-li opuštěn, dlouho to „rozdýchává“. Muži Štíři pak ženy v Býku rozmazlují.

Se Střelcem mívá Býk pěkný vztah. Líbí se mu, jak je Střelec cílevědomý. I když jeho humor nechápe, často se s ním směje jen proto, že Střelec jej pozitivně nabíjí. Střelec Býka prostě baví.

Býk a Kozoroh se energeticky nevylučují, dokonce se vyhledávají, ale přes to se často rozcházejí. Možná je to proto, že jsou si tolik podobní.

Vodnáři bude Býk určitě imponovat. Není sice ideál jeho představ o rodinném soužití, ale Vodnář mu rád odpustí za pocit domova. Nesmí být ale dušen. Kdo sáhne Vodnáři na model „jsem svobodný“, se zlou se potáže. Býkovi vnáší Vodnář do života pozitivní vzrušení.

Zajímavé je, že Býci si často berou Ryby, ač je toto spojení s pohledu energetického zcela nevhodné. Možná je to proto, že Rybka, když je jí odpuštěno, že se v tomto světě vyskytuje stále jen tak napůl, dokáže pochopit mnohé a přizpůsobit se v podstatě čemukoli. Býk často vedle ní srdnatě supluje záchranné lano, které drží Rybu, aby neuletěla do vesmíru.

 

Sex

Zde jsou jednoznačně zajímavější ženy v Býku nežli muži. Žena Býk sice není specialistka na Kámasútru, ale zato má výdrž a je tolerantní. Muž Býk se často řídí heslem „co vím, že funguje, netřeba měnit“. Zde hodně záleží na tom, co všechno se již stihl naučit. Spíše než Kámasútra mu bude příručkou Mladý technik. Každopádně čím rozsáhlejší obsah, tím déle se čte kniha.

 

Dítě Býk

Je malý rozumbrada, jehož nejčastější umělecké zaujetí tvoří bicí. Patrně mu najdete v plence schovaný šroubovák a z pusinky mu budete nejčastěji tahat matičky. Jeho oblíbeným „hřištěm“ bude manželova dílna. Holčičky pak vytvoří z panenek luxusní model rodiny, který zabydlí pod dřezem, včetně výtahu. Panenky budou oblečené přesně podle ročního období a jejich účes bude krátký a praktický.

 

Slavní Býci

Audrey Hepburn, Tereza Brodská, Agáta Hanychová, Barbra Streisand,  Jiřina Bohdalová, Janet Jackson, Michelle Pfeiffer, Penelope Cruz, Renee Zellweger, Uma Thurman, Al Pacino, Leoš Mareš, Mirek Topolánek, Andre Agassi, David Beckham, Enrique Iglesias, George Clooney, Jack Nicholson, Pierce Brosnan, Salvador Dali.  

 

Děti v Býku trpí často alergiemi a jsou náchylné na krk. Býci by si měli i v dospělosti dávat pozor na změny teplot a klouby.

Znáte nějakého Býka?

Reklama