63f73123670f2blobid0.jpg
Foto: Shutterstock

beran.gifBeran
Máte před sebou klidný vyrovnaný týden. Pomaličku se vám vrací energie a síla, která vám v posledních týdnech chyběla. Přesto myslete dál víc na sebe než ostatní. Okolí vám to teď musí odpustit.
Foto: Shutterstock

byk.gifBýk
Příští týden se připravte na těžké noci, budete mít problém usnout, takže se na to připravte a připravte si konev meduňkového čaje.
Foto: Shutterstock

blizenci.gifBlíženci
Máte toho dost, sbalte si kufry a odjeďte do teplých krajin. Načerpejte energii a zrelaxujte se.
Foto: Shutterstock

rak.gifRak
Hvězdy vám vzkazují, abyste zapracovali na vaší zodpovědnosti. Bojujete s pozdními příchody, pozdními odevzdání úkolů a na večírcích se občas zdržíte déle, než byste měli. Vaší kariéře to neprospívá.
Foto: Shutterstock

lev.gifLev
Nebudete mít moc náladu na společnost, tak se nepřemáhejte a klidně zůstaňte doma pod dekou, s dobrým filmem a čajem.
Foto: Shutterstock

panna.gifPanna
Přichází skvělý týden pro trochu koketování, abyste trochu okořenili svůj vztah. Zkuste partnera něčím překvapit. Stačí maličkost. A co takhle naplánovat na výlet nějaké společné aktivity jako wellness, bowling nebo třeba únikovku.
Foto: Shutterstock

vaha.gifVáhy
Po práci patří legrace, tak se tím řiďte. Je třeba se naučit cíleně odpočívat a také něco zažít. Právě tyto zážitky vám potom pomohou překonat těžší chvíle. Tak si je sbírejte do sbírky.
Foto: Shutterstock

stir.gifŠtír
Příští týden můžete být součástí nepříjemné debaty v práci, tak se nepouštějte do žádných konfliktů.
Foto: Shutterstock

strelec.gifStřelec
Střelci, i když vás bezpochyby baví být aktivní a společenští, začnete se taky docela rychle nudit. Abyste se cítili co nejlépe, potřebujete neustálý přísun zajímavého, čerstvého materiálu. Co takhle vyzkoušet nějaký nový koníček?
Foto: Shutterstock

kozoroh.gifKozoroh
Začátek týdne může být pořádně dramatický a můžete se stát součástí nedorozumění, které by vám mohlo úplně zkazit týden. Dávejte si tedy pozor, s kým a do čeho se pouštíte. Víkend už by měl být každopádně v normálu.
Foto: Shutterstock

vodnar.gifVodnář
Pokud na sebe budete v práci příliš upozorňovat, můžete se dostat do problémů se šéfem, a možná i s kolegy, kteří můžou nabýt dojmu, že se nad ně povyšujete. Budete se muset rozhodnout, zda se podřídit nebo si jít za svým.
Foto: Shutterstock

ryby.gifRyby
Donesou se k vám drby, které vás nepotěší, ale rozhodně se tím nezabývejte. Nestojí to za váš čas a energii. Užijte si i tak nadcházející týden, žádné jiné katastrofy vám nestojí v cestě.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová