64afed106109bobrazek.png

Antirub Move It
Mazání na stehna a poňadří

64afeb8c5ceecobrazek.png
balení: 35 g (tester 10 g, 69 Kč)

cena: 179 Kč vč. DPH

Dámská varianta legendárního Antisticku, která ochrání před odřenými stehny a podrážděným podňadřím, mazání s chlapskou silou, ale přizpůsobený ženský pokožce, to je Antirub Move It se svěží květinovo-ovocnou vůní.

Konečně se nemusíte bát v létě nosit sukni, věčnému tření stehen o sebe a odřeninám odzvonilo. Opruzeniny nehrozí ani na kůži pod ňadry, žádná podprsenka už vám tak kůži neodře.

Celé kouzlo Antirubu je ve vyváženém poměru vazelíny mediciální kvality, minerálního oleje a silikonů. O pokožku nebesky pečuje extrakt z čajovníku čínského (matcha), extrakt z chmele a antioxidant ethyl ferulate, který pomáhá předcházet stárnutí kůže. Zklidnění pokožky a redukování zarudnutí i podráždění zajistí extrakt z rdesna barvířského.

Ať už běháte v práci, doma, kolem dětí nebo venku,Antirub vám v kosmetické výbavě nesmí chybět!

HandJob
Krém na ruce

64afebe7ad189obrazek.png
balení: 75 ml (tester 8 ml, 69 Kč)

cena: 249 Kč vč. DPH

Otestovaný na chlapský hroší kůži, vytuněný čistě jen pro holky, tenhle krém vaše ruce krásně vyživí, hydratuje a pomůže pokožku zklidnit. Super složení obohacené o kyselinu hyaluronovou a arganový olej, lehká květinovo-ovocná vůně, to je HandJob!

V Handjobu najdete všechno, co byste si pro své ruce mohla přát. Vitaminy B3 a E jsou antioxidanty, které působí proti stárnutí pokožky, přírodní extrakty ze sedmikrásky a smilu se společně s kyselinou hyaluronovou postarají o hydrataci. A pro extra péči je tu arganový olej. Oproti pánské variantě krému obsahuje HandJob navíc bisabolol – složku silice heřmánku, která zklidňuje pokožku, redukuje její zarudnutí a podráždění a má antioxidační vlastnosti.

Ať už máte ruce sedřený z tahání nákupů, dětí po kroužcích nebo návštěvy fitka, tenhle krém jim zaručeně udělá dobře.

www.angrybeards.cz/busyb
64afec3ec8130obrazek.png

Hrdě vyrobeno v Česku!

Reklama