Letošní sezona se nese v duchu barev, návratu retra, pánské siluety, ale také ryze ženských prvků, jako jsou například volány, nabírané rukávy nebo výrazný květinový potisk. Zkrátka a dobře, jaro a léto 2020 je hravé a prakticky bez limitů. 

Výhodou je, že existuje takové oblečení, které je nadčasové a budete ho mít v šatníku klidně i několik sezon. Budeme-li se držet tématu, patří mezi ně kožená bunda, klasická modrá džíska, trenčkot a sako. Pravděpodobně alespoň část z výše jmenovaných vlastníte a rády nosíte. Pro letošní sezonu se však můžete těšit na malý upgrade –? kabáty a bundy v novém... kabátě! A my se vsadíme, že alespoň po jednom z nich vaše srdce zaplesá. 

V pánském duchu

Pánský styl ženám sluší. Samozřejmě je řeč jen o prvcích, nikoliv o fotbalovém úboru nebo širokých kalhotách a mikině. I takový denim byl dříve ryze mužskou záležitostí a teď jej můžete hrdě nosit od hlavy až po paty. 

Teď nechte klasická projmutá saka na dně skříně a raději vsaďte na blejzry v prodlouženém a rovném střihu. Volte délku pod zadek a klidně se pusťte do experimentů a místo černé nebo bílé oblékněte pastelové barvy nebo kostky. Takové sako vypadá skvěle nejen ke klasickým kalhotám, ale také k džínám nebo třeba mini šortkám. 
b2.jpg

Odhalte paže

b1.jpg
Vesty byly vždy trochu ošemetnou záležitostí a je oříšek obléknout je tak, aby vypadaly opravdu šik. A teď jsou navíc trendy! Sázkou na jistotu bude opět prodloužená délka, bezpečné zapínání a pásek. Rázem máte na světě sexy šaty! Ale pozor, pokud by se vám takový styl zamlouval, myslete na to, že by se vesta neměla extra otevírat, aby nebylo vidět spodní prádlo. 
Kratší vestu opět oblékněte k šortkám nebo krátké sukni. 

Tak trochu jiný trenčkot

Dvouřadý vojenský kabát neboli trenčkot nikdy z módy nevyjde a rozhodně se do něj vyplatí investovat. Je nadčasový, sluší prakticky každému (ženě i muži) a parádu v něm můžete dělat od jara do podzimu. 

K tomu klasickému ale letos můžete přidat kabát, který bude trochu více výrazný –? barevný (klidně denimový), oversized nebo zajímavě střižený. Pod něj si oblékněte například mikinu s kapucí nebo jej zkombinujte s šaty na tělo. Mix různých stylů totiž také nikdy z módy nevyjde.
b3.jpg

Také si přečtěte:

Reklama