Pokud čekáte miminko a bříško se vám kulatí, nemusíte si kupovat objemnější kabát, do kterého byste se vešla. A až se miminko narodí, můžete ho mít v teple u sebe a kočárek nechat doma. Tyto výhody vám umožní speciální bunda doplněná o tzv. Expander.

bunda

Milé budoucí, ale i novopečené maminky, máme pro vás skvělou novinku. Úžasnou péřovou bundu, která poroste s vámi. Nevěříte? Tyto výhody vám umožní speciálně navržená bunda doplněná o tzv. Expander, který se pomocí dvou zipů vepne do přední části bundy. Jeho šířku lze jednoduše regulovat a přizpůsobovat buď rostoucímu bříšku, nebo využít při nošení již narozeného miminka v šátku nebo klokance.

bunda

Naprosté pohodlí při nošení zajišťuje membránový materiál Exel Dry® STREAM, který zaručuje vysokou odolnost proti větru a vodě. Tepelný komfort při nepřízni počasí až do -20 °C přináší výplň z husího peří, spolu se speciálním svrchním materiálem Softex® 40D. Díky promyšleným detailům v propracování střihu a hmotnosti pouhých 680 gramů nabízí bunda neomezený pohyb a volnost jak při pohybu městskými ulicemi, tak při zimních sportech.

Není bez zajímavosti, že tyto bundy vyrábí česká firma, která čerpá z mnohaletých zkušeností svého zakladatele, horolezce Josefa Rakoncaje.

Zdroj a foto Sir Joseph

Reklama