O herečce a moderátorce Michaele Dolinové (44) toho napsal bulvární tisk už dost a dost. V poslední době například tvrdil, že Míša trpí mentální anorexií a že je bez práce. Přesto je Dolinová shovívavá a bulvárních plátků se dokonce zastává.

Nedávno se vyrojily bulvární spekulace, že Míša trpí mentální anorexií. Výrazně prý zhubla a některé šaty na ní prý doslova visí jako na věšáku.
„Věřím tomu, že všechno, co bulvár napíše, je aspoň trošičku založené na pravdě. Jen lži to podle mě nejsou. Jak se říká, na každém šprochu pravdy trochu. Takže díky bohu, že v souvislosti se mnou se píše jen o anorexii,“ směje se Michaela, která si za léta účinkování v televizi vyslechla už mnohem horší věci.
„Jednu dobu, když jsem byla ještě hodně mladá, jsem o sobě slyšela, že jsem majitelkou dvou vil. Jednoho muže jsem prý zničila, dokonce jsem ho donutila k tomu, aby na mě své dvě vily přepsal. Nejhorší je, že to bylo psáno skutečně vážně, žádný vtip. Tehdy jsem se z toho zhroutila. Dneska už se těmhle věcem směji. Dvě vily opravdu nemám, na vše, co vlastním, jsem si musela poctivě vydělat,“ zdůrazňuje moderátorka. Údajná anorexie je podle ní jen úsměvná záležitost.

.

„Až si o sobě přečtu něco daleko horšího, bude mě to mrzet daleko víc. Jako tenkrát, když se psalo, že jsem utýrala kočku. Pravda byla taková - tehdy nám umřel horkem křeček. A jistý novinář z toho vydedukoval, že jsem přece měla kočku a že jsem tedy tu kočku utýrala k smrti,“ vzpomíná Míša.
A jak to tedy vlastně s její údajně utýranou mňoukající kamarádkou je? „Kočka samozřejmě žije a je u mojí maminky v bytě,“  vysvětluje Michaela Dolinová pobaveně.
Reklama