Děkujeme za první příspěvek na dnešní mazlíčkové téma. Poslala nám ho čtenářka s nickem Seboosis i sfotodokumentací. Děkujeme

Máme amerického buldoka Barryho. Je to neuvěřitelný mazel, i když je považován za bojové plemeno. Kolikrát se směju, jak vidím před ním lidi uskakovat. Poslední dobou jsem mu začala říkat zabiják, neboť neustále chodí od krve. Ovšem ta krev je vždycky jeho. Neublížil by ani mouše. On si chce jen se vším a se všema hrát. Což mi nevadí, pokud se nejedná o koně nebo krávy.

Pokud si nehraje, tak se chce mazlit nebo spát...A pokud spí, vždycky leží u mě nebo u přítele. Snad jediné místo, kde nespí či neleží, je toaleta. Jinak mu nedělá problém lehnout si a spát v koupelně během našeho sprchování, v kuchyní, když vaříme... ale ze všeho nejraději má naši postel. Ze začátku neustále otravoval, ale teď už se naučil, že do postele s náma může, jenom pokud si jdeme zdřímnout odpoledne a nad ránem, když už jsme relativně vyspáni.

bary

Kdyby s nama spal celou noc, jediný, kdo by byl vyspaný, by byl on. Při jeho neustálém převalovaní, protahování a nesmyslných polohách, při kterých svou velikostí zabírá půl postele. Jinak má svá místa na gaučích a posledním místem, kam chodí pravidelně spát, je klec.

bary

Neděste se, Barry je pro mě jako moje dítě. Klec máme pro připad, pokud musíme na úřady či někam, kam s námi nemůže. Ale pokud jsme doma, je klec stále otevřená a on si tam může jít lehnout, pokud má chuť. Přiložila jsem i fotky, abyste měli větší představu, jak si umí náš miláček ustlat :)

bary

Omlouvam se za kvalitu fotek, ale jsou porizovany na telefon v rychlosti :)

Seboosis

Neomlouvejte se, jako ilustrační foto nám určitě postačí. Jinak polohy vašeho miláčka jsou vskutku obdivuhodné.

Jak a kde spí váš zvířecí miláček, milé ženy-in? Pošlete nám foto, nebo nějakou příhodu, kde si dokáže ustlat? Máte psa, kočku, nebo jiné zvíře? Kde spí, nbeo odpočívá? Má nějaké kuriozní místo? Dnešní téma je tu a my jsem pro vás.

Napište, na vaše příspěvky se budeme těšit na redakce@zena-in.cz

Reklama