Máte ráda pořady Haliny Pawlowské? Vyhovuje Vám její glosování událostí?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od ledna 2006 na České televizi ji budete mít možnost vidět nejen v pořadu Banánové rybičky, ale nově také v Žitu.


Blíže s novým pořadem Žito nás seznámila tisková mluvčí televizního studia Brno Hana Orošová.


 


Nevysílala Česká televize již dříve podobný pořad s Halinou Pawlowskou?

Pořad V žitě vysílala Česká televize v letech 1992-1997. Tehdy Halina Pawlowská mapovala život teprve vznikající "smetánky" - zejména osobností showbyznysu a politiky.


V čem bude Žito jiné?

Žito bude mít podobnou optiku pohledu. Bude jiný především v tom, že chce čerpat zejména ze světa kulturních a společenských událostí, setkávání významných osobností z podnikatelské, umělecké a politické sféry. Dále hodlá mapovat kulturní události - premiéry, křty uměleckých děl, významné plesy, večírky a podobné společenské akce. Bude také přinášet miniportréty některých osobností, a občas dokonce i cestovat.

Můžeme se těšit na nějaké překvapení?

Novinkou je nový průvodce pořadem - moderátorčin francouzský buldoček EDA. V pořadu bude komunikovat lidskou řečí, aby se s diváky podělil o své postřehy a názory.

Kdy mohou divačky nový pořad s Halinou Pawlowskou sledovat? 

Od 5. ledna 2006 každý čtvrtek ve 21:45 na ČT1.


Proč se Česká televize rozhodla vysílat právě Žito?
Na obrazovkách České televize podobný pořad chybí. A protože Žito nebude v žádném případě obdobou bulvárních magazínů, má všechny předpoklady, aby si získal u diváků oblibu.

Láká Vás svět umělců, podnikatelů a politiků? Jste zvědavá, co dělají a jaké jsou jejich názory? Zaujal Vás pořad Žito, nebo si raději o českém kulturním světě čtete v novinách?

Reklama