Čtenářka catik5 má ráda stanování a možná někam do přírody pojede. K moři se však po zkušenosti z dětství bojí. Díky Vám za příspěvek. A pokud se bojíte cesty, zkuste to třeba letecky. Tam se doba cestování velmi zkrátí a je to výrazně pohodlnější než autobus.

Přeji krásný den ženo-in,
tak kam letos na dovolenou?Nejspíš sezení doma na zadku:-).Chtěla bych se podívat s přítelem do Dolní Kalné,kde je kemp,bazén,můžeme hrát nějaké hry a sportovat a hlavně můžeme jít do mé oblíbené a milované přírody.Miluji kempování a hlavně pod stanem.V chatce to není ono,pod stanem je větší legrace,až na to když prší tak je zkažená celá dovolená a celý stan mokrý :-).Uvidíme podle financí,ale vypadá to tak ,že dovolenou strávíme u babičky.
Jednou jsem jela na dovolenou do Chorvatska s rodiči.Byla to moje první dovolená u moře tak jsem si jí chtěla nejvíce užít.Bylo mi 16 let a končila jsem prvák na stření škole a moc jsem se těšila,odjížděly jsme první den hned po vysvědčení,které jsem musela dostat o den dříve.
To jsem ale nevěděla,co mě tam potká!
Od malička trpím špatnou srážlivostí krve a nesmím se unavovat ani moc sportovat prostě samé zákazy až jsem z toho nešťastná a tam se to totálně projevilo.Už jak jsem se den před tím stěhovala z intru tak jsem byla moc unavená a museli jsme vstávat hodně brzo na autobus a pak ta dlouhá cesta ,která se ještě o 6h navíc protáhla samým zpožděním.Bylo mi moc zle začala jsem otékat a měla samé fleky po sobě a modřiny,za dva dny mě vezly do nemocnice ,ve které jsem zůstala po celou dovolenou až na předposlední den jsem se vrátila zpět k moři,bylo to strašné,proto od té doby mám mindrák jet znovu k moři.sice bych ráda jela,ale v podvědomí mě tohle tíží a nechci znovu riskovat asi si počkám až budu starší o něco a pak to zkusím znova musím to  najednou přetrpět a hlavně budu odpočatá a v klidu.Snad to bude příště lepší a lépe si to užiju:-) a nikdo mě už nebude litovat:-)
Vidíte,že i dovolená nemusí být perfektní jak si každý myslí,ale jinak všem přeji aby si jí každý letos užil at už bude ošlivě nebo nádherně.
Přeji hezký den Catik5
 Text nebyl redakčně upraven


Kam se letos chystáte na dovolenou?

  • Co vás tam láká?
  • Na co se tam těšíte nejvíce?
  • Kam byste ráda jela, ale nemůžete?
  • A co Řecko? Jedete tam a bojíte se?
  • Nebo snad Egypt?
  • Zase Chorvatsko?
  • Nebo Balaton?
  • Zůstáváte doma?

Fotky, videa, příběhy, úvahy i přání nám posílejte třeba již dnes na redakční mail

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás odměním. Mám tu cestovní hru Scrabble a opalovací krém Vichy s faktorem 50!!!

Reklama