S vůní jarní přírody, kterou si zamilujete. Díky své lehké konzistenci působí tělové mléko a pěna Altermed Panthenol Forte s unikátním 40 procentním podílem aloe vera jako jemné pohlazení. Průhledná tekutina vytékající ze středu listů této léčivé rostliny má zklidňující a hydratační účinky a podporuje hojení. V kombinaci s 9% dexpanthenolem a komplexem vitamínů A,E,F přináší pěna a mléko Panthenol forte 9% Aloe vera koktejl výživných látek pro vaši pokožku. 

panthenol

Mléko pro intenzivní hydrataci

panthenolPo aplikaci rozdíl nejen ucítíte, ale i uvidíte! Vaše pokožka bude na první pohled jemná a vyhlazená. Okamžitý účinek je způsoben jedinečnou kombinací vysokého podílu aloe vera a 9 procent D-panthenolu. Pěna zajišťuje rychlou regenerace pokožce a vysokou míru hydratace.

Dopřejte Vaší pokožce intenzívní péči a odměnou Vám bude její výborná kondice i půvabný vzhled,

Mléko Altermed Panthenol Forte obsahuje komplex vitaminů A, E, F. Tím chrání kožní buňky před volnými radikály a zamezuje stárnutí pokožky. Přípravek neobsahuje problematické parabeny, proto vaší pokožce nabízí maximálně šetrnou péči.

Použití: Přiměřené množství mléka lehce vetřete do pokožky, dle potřeby opakujte.

Balení o obsahu 200 ml + 30ml navíc ZDARMA je k dostání v lékárnách za cenu 150 Kč/ 5,99 €.

altermed PANTHENOL forte  9% ALOE VERA pěna

panthenolLéčivá síla přírody v unikátní pěně

Spojení účinných látek je ideální pro ošetření pokožky podrážděné sluncem, menších popálenin, ran či prasklin kůže a výborně působí také na suchou ekzematickou kůži. Nyní s vylepšeným složením a obsahem D-panthenolu 9%. Díky pěnové konzistenci a chladivému efektu je aplikace snadná a příjemná. Jemně parfemovaná pěna se velmi rychle vstřebává a nedráždí citlivá místa.

Neobsahuje parabeny.

Použití: Přiměřené množství pěny lehce aplikujte na citlivá místa a vetřete do pokožky, dle potřeby opakujte.

Balení o obsahu 150 ml je k dostání v lékárnách za cenu 130 Kč/ 5,29 €.

www.omega-altermed.eu

Reklama