dermacolPokud chcete udržet s ostatními krok a být v létě stále „in“, pak se nechte inspirovat tím, co se bude v létě nosit... Tentokrát to není o hadřících, blůzkách a dalších módních kouscích, ale o lehkém poprašku, lesklém laku a nepostradatelných pomocnících, kteří podtrhnou přirozenou krásu vaší tváře. Iva Kubelková, stále krásná maminka dvou malých děvčátek, modelka, moderátorka a herečka, je tváří značky Dermacol. Iva se také nechala inspirovat letními barvičkami nové dekorativní kosmetiky Dermacol, které vás rozzáří. A co víc..., bude vás bavit!

Nebojte se výrazných barev očních stínů

dermacolVyzkoušeli jste někdy sypké oční stíny? Není nic krásnějšího než svá oční víčka zasypat hvězdným prachem. Dermacol přináší perlové sypké oční stíny PEARLY LOOSE EYESHADOW, které vám ukážou nový rozměr líčení očí. Sypké oční stíny jsou obohaceny o duhovou perleťovou texturu, s níž dosáhnete dokonalého efektu podtrhující jiskru ve vašem oku. Díky praktickému aplikátoru je nanášení stínů snadné. Tyto stíny jen potvrzují kvalitu pudrových přípravků, v nichž Dermacol vyniká. Stíny neopadávají, lehce přilnou k víčku a jejich sytý tón vydrží po dlouhé hodiny nezměněn. Iva zvolila zářivou modrou, kterou zjemnila odstínem v barvě hořké čokolády.

Na suchu i ve vodě, oči stále v pohodě

dermacolPomyslnou tečku za líčením očí vždy udělá řasenka. Dermacol nyní nabízí úžasně řasy prodlužující řasenku, která splní i vaše největší přání... Už žádné žmolky! Nové prodlužující řasenky EXTREME LASH s krémovou krycí texturou zaručí, že se na vašich řasách už nikdy neobjeví. Pro „suchomilky“ je tu varianta s flexibilním plastovým kartáčkem s jemnými štětinkami, které vaše řasy precizně vykreslí a oddělí od kořínků až ke konečkům. Speciální kombinace vosků navíc zaručí dlouhotrvající efekt a dodá řasám dokonalý tvar a pružnost. Pro ty z vás, které milují vodu a chtějí i na pláži oslňovat dlouhými řasami nebo jen tak tančit v dešti, je určena řasenka EXTREME LASH WATERPROOF s extra hustým kartáčkem a obohacená o složku, která k řasám dokonale přilne, nevytváří žmolky a odolá vodě, dešti i slzám.

Šťavnatá jahůdka k nakousnutí

dermacolZářivé lesky Dermacol LIP GLOSS s vůní jahod dodají rtům svěží vzhled „mokrých" rtů. Ultra lehká gelová textura rty jemně vytónuje a propůjčí jim intenzivní lesk, který ještě více podpoří světlo odrážející třpytky. Každý paprsek dopadající na vaše rtíky tak bude vašeho milého vybízet k polibku, a jakmile okusí slastnou vůni jahod, bude jen váš.

A na závěr vybarvěte drápky

dermacolKaždá kočka, a tou Vy dozajista jste, by si měla před lovem nabrousit drápky. Věnujte svým nehtíkům dokonalou manikúru i pedikúru a nakonec jim dejte pestrobarevný nátěr. Léto velí rozzářit! Pudrové šatičky, které jsou letos hitem, dejte do kontrastu s barevnými laky na nehty. Všechny odstíny od decentní růžové, přes jahodovou až po ostrou malinovou jsou Vám k dispozici v nové letní kolekci laků na nehty Dermacol NAIL POLISH.

Vše, co budete na svoji letní promenádu slunečnými dny potřebovat, si můžete zakoupit i na stránkách www.shop.dermacol.cz.

Reklama