Voláte také svým dětem, abyste se ujistily, že jsou v pořádku tam, kde mají být? Stresuje Vás to? Řešení není díky moderní technice nijak náročné.

Možná už jste to také řešily. Děti mají svůj denní režim a skloubit ho s pracovním režimem rodičů, nebývá vůbec jednoduché. Děti se tak musí přepravovat ze školy, na kroužky nebo za sportem samy. A rodiče se přitom strachují, jestli jejich potomek v pořádku dorazil tam, kam měl a není tam, kde by být neměl.

Family watch

Řešení pro tyto situace nabízí rodinná služba FamilyWatch. Vaše děti sice neodveze, ale zajistí vám rychlý přehled o tom, zda děti dodržují naplánovaný program a jsou tam, kde mají být. Díky jednoduché aplikaci v mobilním telefonu dítěte budete dostávat informace o případném porušení Vámi nastaveného denního programu přímo do svého mobilního zařízení – chytrého telefonu či tabletu nebo emailem do PC.
Kdykoli se dozvíte, kde a kdy dítě bylo, a kde je právě teď.  

          

Family watch               

Služba FamilyWatch Vám umožní také hlídat volání a posílání SMS z telefonu dítěte. Jsou situace, kdy používání telefonu není vhodné – například ve škole. Pomocí služby opět budete mít přehled, o případném použití telefonu v nepovolené době nebo na nepovolené číslo.

Rodinná služba FamilyWatch umožňuje široké možnosti nastavení tak, aby odpovídala individuálním podmínkám Vaší rodiny.

Ušetřete si starosti se službou FamilyWatch.

Family watch

Reklama