rembrandt

Den, kdy se zaslíbíme svému milovanému protějšku, je bez nadsázky jedním z nejkrásnějších momentů, které si navždy uchováme ve svých vzpomínkách. Ke svatebnímu dni patří tradičně bílá barva, symbol neposkvrněné čistoty, dobra a ztělesněné krásy. A také šťastný a zářivý úsměv. Ale co vaše zuby? Při fotografování a šťastných úsměvech se ukáže, jak je to s jejich bělostí!

Tipy pro dokonalou nevěstu

rembrandtDekolt: Čím větší dekolt u šatů zvolíte, tím vyšší můžete mít podpatky. Podle tvaru dekoltu můžete zvolit i tvar špiček vašich bot. Nikdy ale nezapomeňte na zářivý úsměv!

Něco modrého: Nezapomeňte také na tradice! V den D si oblečte něco nového na znamení nového začátku, něco starého jako symbol úcty k rodinným tradicím, něco modrého jako symbol dálek a dlouhého života. Pokud byste zapomněla na modrou, tak REMBRANDT® PLUS Vás zachrání svojí modrou na obalu. A neopomeňte mít něco půjčeného od šťastného člověka, abyste měla v novém životě štěstí!

Šaty: Nešijte si svoje šaty sama! Zašila byste si cestu ke štěstí. Vyhněte se u šatů barvě modré a fialové, nebo vás v manželství budou čekat modřiny! A také se ve svatební den vyhněte perlám jako šperku, ty by vám totiž přinesly slzy.

Tipy pro dokonalého ženicha

rembrandtOblek: Svatba je pravděpodobně jediný den, kdy barevností svého oblečení můžete předčít vaši nastávající. Nebojte se zvolit netradiční odstín vašeho obleku!

Motýlek: Neberte si jako ženich motýlka, říká se, že pak byste mohl nevěstě uletět!

Myrta: Bedlivě prohlídněte svoji myrtu, kolik budete mít párů lístečků, tolik vás čeká potomků!

Podvazek: Nezapomeňte o půlnoci vystřelit podvazek vaší drahé mezi všechny přítomné svobodné pány, kdo ho chytí, na jeho svatbě se příště s úsměvem pobavíte!

To nejdůležitější pro oba – krásný úsměv

Aby bylo vše dokonalé, musíte věnovat svatebním přípravám dostatek času. Ve shonu nezbytného zařizování ale nesmíte zapomínat na sebe. Stejně jako na všechny dekorace slavnostního dne – šaty, závoj, svatební kytice, slavnostní tabule – se zaměřte i na dlouhodobou přípravu vašeho zevnějšku. Patří k němu i krásný úsměv. 

Ve svatební den byste měla vynikat nade všemi, věnujte péči nejen svému zevnějšku, nezapomeňte také vyladit svůj úsměv! I vaše zuby by měly být na fotografiích zářivé a bílé! K tomu vám dopomůže bělicí pasta REMBRANDT® s unikátní  složkou CITROXAIN™.

Jak na to?

Především tak, abyste své zuby nepoškodili. Samozřejmě si můžete nechat zuby vybělit u lékaře nebo dentální hygienistky. A co tak ušetřit čas, zaběhnout do nejbližší lékárny a koupit si kvalitní bělicí zubní pastu z nabídky prémiové značky REMBRANDT®? Mimochodem, pasta se vám bude hodit, i když zvolíte jednorázové vybělení chrupu odborníkem. Prodlouží účinky bělení, a pokud pastu REMBRANDT® budete skutečně používat pravidelně, dočkáte se brzy pozitivního výsledku. A kupte hned jednu i pro vašeho nastávajícího. Ušetřené peníze za další bělení u odborníka, můžete vložit do svatebního nebo novomanželského rozpočtu.

Pomáhá, neškodí

Jedinečnost bělících zubních past REMBRANDT® spočívá ve složení, stojí na nejmodernější vědecké technologii a poznatcích skutečných odborníků. Pasty REMBRANDT® disponují unikátní složkou CITROXAINä – jejíž součástí je enzym z papáji. Enzymy jsou látky rozkládající bílkoviny, a právě proto mohou účinně bojovat s největšími nepřáteli bílých zubů – pigmenty – které se drží v zubním povlaku. Dalšími důležitými složkami jsou polyfosfáty, které si bez obrušování poradí se skvrnami na vašich zubech.

rembrandt

Klinická studie z USA prokázala, že pasta s obsahem CITROXAINä je v bělení až čtyřikrát účinnější než pasta bez něj. Samozřejmostí je fluorid, pomáhající v boji proti zubnímu kazu, a varianta REMBRANDT® PLUS zajišťuje odstranění zabarvení i v hlubších vrstvách skloviny.  Bělení se zubními pastami REMBRANDT® je bezpečné a šetrné. Navíc jsou tyto pasty vhodné ke každodennímu použití. Používání těchto past kromě bělení poskytuje také ochranu před tvorbou zubního kamene a osvěžuje dech.

Vyhněte se pastám, které zuby obrušují a tím poškozují jejich strukturu – pomocí rozemletého perlitu, vápence nebo agresivních chemikálií. Pro správné bělení je důležité, aby použitá metoda zajistila rozpuštění pigmentů usazených (a také přirozeně obsažených) v zubní sklovině. Rozhodně po určitou dobu před svatbou omezte potraviny, jako je káva, čaj, či víno a kouření. Jejich pigmenty pronikají do zubní skloviny a na zubech se tvoří skvrny.

Svatební nabídka past REMBRANDT®!

Výrobky  REMBRANDT® jsou k dostání ve vybraných lékárnách a v některých zubních ordinacích, a to v pěti variantách, včetně verze pro citlivé zuby. Věnujte svému chrupu stejnou pozornost, jako ostatním přípravám na den „D“ – odměnou vám bude pohled na krásné fotografie, vyzařující vaši radost a především – zdravé zuby!

Vůně čerstvé máty

Přináší vám vůně máty pocity čistoty, osvěžení a uvolnění? Při svatebním stresu si ji dopřávejte co nejčastěji. REMBRANDT® má pro vás variantu zubní pasty REMBRANDT® COMPLETE MINTä. Jedná se o bělicí pastu s extra mentolovou příchutí pro každodenní šetrné bělení a příjemný pocit svěžího dechu.

Svatební hostina i pro citlivé zuby

Užívejte si svoji svatební hostinu plnými doušky a v pohodě, i pokud jsou vaše zuby citlivé. Používejte 2x denně zubní pastu REMBRANDT® Sensitive, která snižuje citlivost na studené, horké, kyselé a sladké. Tato bělicí pasta pro odstranění povrchových skvrn přináší také úlevu od bolestivé přecitlivělosti zubů.

Nejen skleničky se musí vyleštit 

Leštění skleniček pro svatební tabuli je obřad sám o sobě. Jemná utěrka odstraní všechny skvrny a šmouhy a svatební přípitek z průzračných číší tak bude dokonalý. Dopřejte i svým zubům čistotu. REMBRANDT® Stain Defying je bělicí pasta se složkou ALUMISIL®, která odstraňuje hluboké skvrny od kávy, vína a kouření. Pasta je obohacena také o vápník, vitamin E a fluoridy.

Bílá, jen bílá

Stihli jste v návalu svatebních příprav návštěvu zubaře a nechali si svůj chrup vybělit? Jak ale zuby udržet bílé dlouhodobě? Bělicí pasta REMBRANDT® Plus s mimořádným bělicím složením a slabou abrazivitou vám pomůže zabránit opětovnému tmavnutí zubů a udržet je bělejší.

Ať pění šampaňské

Znáte to, ještě si rychle vyčistit zuby a … malá šmouha po pěně ze zubní pasty dokáže na tmavém svatebním obleku udělat své. A vůbec, patříte mezi ty, kteří nemají pěnivé pasty tolik v oblibě?
Používejte pastu REMBRANDT® Care & Prevention, jejímž hlavním znakem je nepřítomnost pěnidla. Díky svému jemnému složení nedráždí sliznice v ústní dutině. Přispívá k dlouhodobé prevenci vzniku puchýřků a aftů v ústech. Na svatbě nechte raději pěnit jen šampaňské!