Studie z roku 2015 zjistila, že jen jeden ze tří lidí je spokojený se svým živote. Ano, je v pořádku mít občas špatný den, ale i tak bychom měly spíše myslet pozitivně a pracovat na životě šťastném. A ne zítra, za týden nebo později, ale právě v tento moment.

shutterstock-1016345986.jpg

Žijte přítomností

Teď. To je přesně ten čas, v němž máte pracovat sami na sobě a na svém spokojeném a šťastném životě. A začněte s tím hned od rána. Usmějte se na sebe do zrcadla, vnímejte pozitivně každé počasí, pochvalte se za to, jak vám to sluší nebo za odvedenou práci.

Nebuďte k sobě tolik kritické

Často jsme k sobě zbytečně přísné. A to je zbytečné. Naše myšlenky jsou spojeny s tím, jak se cítíme a to, jak se cítíme je spojeno s tím, co děláme. Pozitivní myšlenky vyvolávají cyklus pozitivity. Pokud je náš vnitřní hlas negativní, tak je nepravděpodobné, že dosáhneme cílů, které si nastavíme.

Propoťte se ke štěstí

Všichni víme, že cvičení je skvělá cesta za novou dávkou hormonů štěstí, endorfinů. A tak vyrazte na jógu, zaběhejte si nebo běžte plavat. Najděte si svůj nejoblíbenější sport a užívejte si ho na maximum. Úsměv od ucha k uchu vás po lekci neopustí ještě dlouho.

Reklama