V X. ročníku soutěže o Nejlepší výrobek roku, kterou každoročně vyhlašuje Asociace vizážistů a stylistů České republiky se již po několikáté za sebou umístily výrobky švédské kosmetické společnosti Oriflame.

 Kosmetické výrobky, které od asociace obdržely nadprůměrné hodnocení v roce 2009

  • Zpevňující pleťové kapsle Royal Velvet
  • Rozjasňující kapsle Optimals Radiance Energy
  • Minerální sypký pudr Giordani Gold – Medium
  • Revitalizační podkladový krém SPF 20 Giordani Gold- Light Ivory
  • Gelové oční linky Giordani Gold -Soft Black
  • Řasenka LashFascination Giordani Gold. 

oriflameTyto produkty se mohou chlubit pečetí „Doporučeno Asociací vizážistů a stylistů ČR“.

Odborná porota z řad vizážistů a stylistů testováním přihlášených výrobků ve své každodenní praxi hodnotila 3 kritéria. V první řadě splnění funkce výrobku vyplývajícího z jeho charakteru, dále příjemnost a  snadnost používání či aplikace a design, tedy vzhled a estetiku výrobku. 

Oficiální kompletní výsledky budou rovněž zveřejněny v Make-up magazínu 1-2009 a na webu Asociace vizážistů a stylistů ČR www.avs.cz.

 

Rádi bychom vám blíže představili oceněné výrobky Oriflame

16346 Zpevňující pleťové kapsle Royal Velvet

oriflameVytříbená receptura viditelně redukuje jemné linky a vrásky a revitalizuje pleť. Luxusní kapsle jsou doplňkem přepychového rituálu péče o pleť. Směs vzácných olejů, isoflavonů z kosatce a vitaminů naneste na vyčištěnou pleť obličeje a krku před aplikací denního nebo nočního krému. 30 kapslí.

4653 Rozjasňující kapsle Optimals Radiance Energy

oriflameRozjasňující kapsle na obličej obsahují unikátní pleťové sérum s vysokou koncentrací vitaminu C, který je uvolňován postupně, a tak intenzivně oživuje a rozjasňuje pleť. Kapsle mají okamžitý rozjasňující účinek, čímž pomáhají zmírnit viditelnost nedostatků v pleti. Nanášejte každé ráno nebo večer pod váš obvyklý krém po dobu jednoho měsíce. Krouživým pohybem odstraňte vrchní zúženou část kapsle. Obsah kapsle vymáčkněte do dlaně a aplikujte na obličej. Vyhněte se okolí očí. Pro všechny typy pleti. Balení obsahuje 28 kapslí.

15478 Minerální sypký pudr Giordani Gold – Medium

oriflamePřirozeně matný sypký pudr neobsahuje parfemaci ani konzervační látky. Bezchybně se spojí s pletí a vytváří jedinečný průsvitný efekt. Jemně absorbuje přebytečný maz, vyrovnaně kryje pleť a minimalizuje viditelnost jemných linek a pórů. 8 g

16969 Revitalizační podkladový krém SPF 20 Giordani Gold- Light Ivory

oriflameVyhlazující podkladový krém pro omlazení pleti. Hluboce hydratující ingredience pleť zvláčňují a zjemňují, zatímco vyhlazující aktivní složky vyplňují jemné linky zevnitř a vytvářejí tak bezchybný efekt. Balení obsahuje aplikační špachtličku. SPF 20. 25 ml

17321 Gelové oční linky Giordani Gold - Soft Black

oriflameKrémový gel s hedvábně hladkým efektem se nanáší na víčka stejně snadno a precizně jako tekuté linky! Namalujte čistou linku nebo rozetřete pro jemné líčení. Složení se nerozpíjí a rychle schne. Intenzivní barevný efekt zůstane dlouho krásný. 4 g

 7322 Řasenka LashFascination Giordani Gold

oriflameJedinečná řasenka s plastovým kartáčkem pro fantasticky dlouhé a podmanivě zakřivené řasy. Komplex Lash Care je vyvinutý tak, aby zvláčnil a ochránil lámavé řasy, zanechal je jemné a poddajné. Technicky vysoce vyspělé pigmenty vytváří intenzivní odstíny. 8 ml

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o kompletní nabídce výrobků a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na www.tv.oriflame.cz.

http://www.facebook.com/pages/Oriflame-Ceska-Republika/201115576408,

http://www.youtube.com/oriflamecr

Reklama