5efdcb51444c5obrazek.png
BIO POTRAVINY
jsou tedy produkty, které byly vytvořeny v souladu se zásadami ekologické výroby. Zemědělci a producenti ekologických surovin a potravin jsou pravidelně kontrolováni nezávislými certifikačními orgány. Díky tomu máme jistotu, že byl produkt vyroben v souladu se všemi zásadami ekologické výroby, je bezpečný a byl vytvořen způsobem šetrným k životnímu prostředí.

EKOLOGICKÁ CERTIFIKACE ANEB JAK POZNAT, ŽE JE VÝROBEK DOOPRAVDY BIO?

5eff1c7726f0aobrazek.pngJedinou platnou zárukou je logo Evropské unie pro ekologickou produkci (tzv. biologo EU). Pro všechny výrobce biopotravin platí povinnost používat toto biologo na biopotravinách vyrobených na území EU. Díky tomu můžeme mít jistotu, že je výrobek opravdu BIO a usnadňuje nám to správný výběr během nakupování.
Jiným populárním, ale nepovinným označením bio potravin je také logo BIO-SIEGEL.

Značka It´s Natural věří, že příroda zná ten nejlepší recept na šťastný život a proto přichází s širokým sortimentem jednodruhového koření a kořenících směsí splňujících všechna přísná kritéria. Ekologické certifikace , které jsou zárukou té nejvyšší kvality, najdete na všech obalech výrobků.

5f05c0faf2af1obrazek.png 5f05c0fe4436eobrazek.png 5f05c104b72acobrazek.png

A CO VLASTNĚ ZNAMENÁ, ŽE JE KOŘENÍ IT´S NATURAL BIO?

Neobsahuje přidanou sůl, barviva ani zvýrazňovače chuti. Koření It‘s Natural tvoří pouze certifikované bio suroviny. Při výrobě biopotravin musí být splněna řada požadavků, jejichž cílem je zachování přírodního bohatství a půdní úrodnosti. Ekologičtí zemědělci mohou v procesu pěstování plodin využít pouze přírodní prostředky a metody. Používají jen bio osivo, veškeré geneticky modifikované organismy jsou zakázány. Celý proces výroby, skladování a zpracování bio produktů je pravidelně kontrolován nezávislými organizacemi.
Jídla připravená z BIO surovin jsou tím nejlepším projevem péče o naše blízké, proto jsou všechna koření přírodní, chutná a vytvořená s láskou. Prostě jedinečná.

IT´S NATURAL je to nejlepší ... pro přírodu i pro Vás!
5efb1e05f2e2dobrazek.png

Vyzkoušejte také:

5f05c1a4de305obrazek.png 5f05c1a95724cobrazek.png 5f05c1aed83baobrazek.png
Reklama