Všudypřítomná voda a vlhkost v koupelně z ní  činí nejkomplikovanější (nejobtížnější) místo na běžnou údržbu.
I v tomto případě je pomoc nasnadě, stačí jen zakoupit to pravé z moderních produktů značky Ceys. Posuďte samy, zda myslí na vše…


Připevnění držáku na mýdlo na obklad.

Jestli potřebujete dobré lepidlo pro připevnění různých předmětů v koupelně, jako je držák na mýdlo, skleničku, atd., použijte Montack Ceys. Je praktický, snadný na manipulaci a zcela bezpečný. Montack je montážní lepidlo nové generace se schopností rychlého připevnění a velice univerzální, co se týká druhů spojovaných materiálů.

Oprava smaltu

Pokud objevíte na své pračce nebo jiném domácím elektrospotřebiči drobně odloupnutý smalt nebo rez způsobené buď nárazem nebo vlhkostí – má to svoje řešení. Smalt na opravu keramiky CEYS je vynikající výrobek vhodný pro opravu všech drobných nedostatků.

SmaltCeys rychle schne a prodává se s praktickým aplikačním štětečkem!

Pro vany a sprchy
Vykoupat se je sice velice příjemné, ale pravdou je, že je to také místo častých nehod.
Protiskluzové pásky do vany a sprchy jsou ideální pro předcházení uklouznutí jak ve vanách, tak na jakémkoliv povrchu, který je v permanentním kontaktu s vodou.


Domácí instalatér

Prasklé potrubí z PVC znamená katastrofu. Není však potřeba hned volat instalatéra, protože s Lepidlem na potrubí z PVC zvládnete jeho práci samy, a s minimálními náklady!

Toto chemické sváření opraví poškozené potrubí spolehlivě a spoj snadno odolá tlaku, vibracím i vodě.

 

Prevence pádů a uklouznutí

Značka Ceys myslí na vše. Protiskluzové pásky TakcCeys, které jsou součástí bohaté nabídky na snadnou údržbu domova, zabraňují noze proti uklouznutí. Jejich aplikace je vhodná na dlažbu na schodech, v předsíních i v garážích. Je samolepící, jednoduše aplikovatelná a velice odolná. Je v nabídce v barvě černé a šedé.

 

 

Chcete si přečíst další rady ohledně kuchyní a lepení? 

Lepidlo místo jehly s nití 

Staňte se samostatnou

 

Reklama