Každá z nás touží být originální a něčím zajímavá. Rády se oblékáme nejen tak, jak je nám to pohodlné, ale chceme působit neotřele, svěže, výjimečně. Koupíme si například šaty, které jsou sice fascinující, ale vlastní je již polovina města? Myslím, že většina z nás určitě ne. Chceme být prostě osobité, chceme být každá sama sebou. 

 

Věřím, že kdybychom byly o tyto pocity a potřeby chudší, módní návrháři by zkrachovali a pásová výroba na jeden druh kabátů, svetrů a bot by jela v plné parádě.

A popravdě... neumím a ani nechci si to představit.

 

Originalita začíná oblečením, účesem a přechází až k módním doplňkům. Myslím, že to není nic zvláštního, nic nad čím by se ještě ženy pozastavovaly.

Ale být originální i v technice? Myslíte, že to nejde? Že není možné upoutat pozornost například originálním elektronickým doplňkem?

 

Tak dávejte dobrý pozor!

 

µ-mini DIGITAL od společnosti Olympus se bezesporu postará o to, že budete IN i při fotografování!

Klasický foťák, nudné provedení? Zapomeňte! I technika už totiž otevírá dveře do světa módy!

 

µ-mini DIGITAL je vyroben speciálně pro ženy, které touží být v pohybu, být něčím výjimečné a neztrácet krok s módou.

 

A hlavní plus µ-mini DIGITAL? Nejen naprostá originalita, ale i kvalita a praktičnost!

 

Díky futuristickému designu, plynulým křivkám a speciálně vytvořené krytce objektivu je µ-mini DIGITAL se svými 4 miliony pixelů na míle vzdálen od všech současných digitálních fotoaparátů.

 

Nepřekonatelný design byl vytvořen tak, aby vzbuzoval příjemné vizuální a hmatové pocity, čímž zcela překračuje běžné designové návyky a stává se unikátnímavantgardním.

 

Speciální technologie, při které je kovové tělo fotoaparátu vyrobeno z jednoho plátu kovu, byla dříve neuskutečnitelná. Výsledné čisté, plynulé a přelévající se linie těla fotoaparátu padnou do dlaně jako ulité.

 

Natáčení videa otevírá bránu zcela jiným možnostem, než je pořizování statických fotografií. Délka video sekvence je závislá pouze na maximální kapacitě paměťové karty (na 512MB kartu xD lze v režimu HQ natočit až 20 min. videa).

 

A pokud si chcete pořídit krásné fotografie například přímo při koupání v moři s µ-mini DIGITAL, můžete beze strachu! Voděodolnému tělu několik kapek navíc neuškodí.

 

Nenechte si ujít další pokračování článku, kde se dočtete o všech přednostech fotoaparátu µ-mini DIGITAL!

 

Proč nebýt originální i při fotografování? Tím spíše, když jedinečný design není na úkor kvality! Myslete na to, že být za šedou myšku se už dávno nenosí!

Jak vidno, i technologie začíná držet krok s námi, ženami a nemyslí už jen na muže...a díky bohu za to!

 

Chcete vědět více? Pak si prohlédněte vše co vás zajímá na http://www.mjumini.cz 

Reklama