foto

Co je nového ve světě módy, pokud jde o barvy, tvary a styly účesů? Znáte módní ikony letošní sezony? A jak budou vypadat vlasové trendy zítřka? To jsou otázky, na které zná odpověď světoznámý vlasový stylista Armin Korbách, který již počtvrté vytvořil pro Schwarzkopf kolekci modelových účesů LOOKS 2010. I pro letošní rok se tak zrodily čtyři módní styly zosobňující dokonalou souhru osobnosti, barvy a střihu. Nezkrotné kadeře, ostře řezané sestřihy, vlasy svůdné nebo jednoduše sčesané - prim hraje vždy luxusní styling. Schwarzkopf LOOKS pro rok 2010 jsou impozantní a dráždivé, a přitom určené pro běžné nošení.

„Ženy si přejí vypadat velkolepě,“ komentuje vlasový expert Armin Morbach nejnovější trendy a dodává: „Nový klasicismus je vidět na všech přehlídkových molech od Milána po Paříž. Moderní žena je spíše femme fatale než rozcuchaná holka. Trend se stále více vzdaluje od neupraveného, laciného vzhledu k vznešenějším účesům světa půvabného okouzlení.“

Inspirací pro letošní kolekci Schwarzkopf LOOKS 2010 se staly účesy předních módních ikon - celebrit ze světa showbyznysu. Když se jejich účesy přizpůsobí stylu současnosti, jsou výsledkem moderní, přitažlivé a okouzlující vlasové kreace. „Kromě správné péče o vlasy je třeba dbát také na oslňující barvu a perfektní styling,“ dodává Armin Morbach.

Kreativní set fotografií Schwarzkopf LOOKS 2010 je dílem amerického módního fotografa Grega Lotuse, který pracuje pro mezinárodní ženské a lifestylové časopisy. Fotil velké reklamní kampaně pro světoznámé značky a pracoval s mnoha celebritami. Jeho díla vynikají úžasnou citlivostí a vystižením ženské krásy.

Nová tvář pro Schwarzkopf

Fotografování pro nové Schwarzkopf LOOKS 2010 se zúčastnila Eva Padberg, která se stala novou tváří této značky. Tato německá topmodelka pracuje v Paříži, Tokiu a New Yorku, mimo jiné také pro Ralpha Laurena a Calvina Kleina, a předvádí na mnoha přehlídkách prêt-a-porter. Spolu s Evou Padberg prezentují nové účesy této kolekce i začínající modelka Nana Sidikova nebo mezinárodně uznávané topmodelky Olga Sherer z Běloruska a Elise Crombez z Belgie.

Seznamte se s novými Schwarzkopf LOOKS 2010

Combback

 Elegance osmdesátých let kombinovaná s účesy z let padesátých: Combback je spojením kouzla diskoték s swarzkancelářskou elegancí. Přední místo zaujímá vzhled ženy podnikatelky se zvýrazněnými rameny - luxusní, energický a klidný. Sčesané vlasy jsou jedním z velkých témat roku 2010. Blond odstín, jaký nosí například Eva Padberg, propůjčuje účesu svěží dotek osmdesátých let. Ale i v kombinaci s ostatními barvami vlasů je tento styl výrazně modernější, než byste řekli. Přísně vyčesané a dopředu stočené měkké vlny vypadají jako kombinace sexy stylu sčesaných účesů a chladného vzhledu New Wave. „Je to účes pro silné ženy, které reagují na trendy,“ říká Armin Morbach. „Nejdůležitějšími pomůckami jsou natáčky a lak se silnou fixací.“

Doporučené výrobky:

  • Palette Deluxe Platinum Collection (119 Kč)
  • Gliss Kur Gold Shine Blond Shampoo (74,90 Kč)
  • Taft Volume Double Push-up Effect (89,90 Kč).

Combback

Účes COMBBACK nezná hranice, pohybuje se od stylové disco módy po luxusní kancelářskou eleganci. COMBBACK vás vrací do roku 1980, do tančení v newyorských klubech. Luxusní vyznění a důraz tohoto stylu umocňuje oblečení ve stylu 80. a 50. let, samozřejmě s výraznými vycpávkami ramen.

Barva

vyrPALETTE DELUXE
PLATINUM COLLECTION

  • Pro platinovou blond a lesk, který nádherně odráží světlo.

DMOC: 119 Kč

Péče

vyrGLISS KUR
GOLD SHINE BLOND

  • Regenerační šampon šetrně umyje vlasy a dodá jim fascinující lesk.

DMOC: 74,90 Kč

Styling

vyrTAFT VOLUME
PRO 100% OBJEM

  • Lak na vlasy s pečujícím komplexem pro objem a zpevnění - až na 48 hodin.

DMOC: 89,90 Kč

O dalších stylech se dozvíte v následujících článcích a na stránkách http://www.schwarzkopflooks.cz/

Reklama