s

Krajka vždy byla a bude symbolem něžnosti, ženskosti a svým způsobem i erotické smyslnosti. Dříve byla výsadou především svatebních šatů a negližé. Krajka si nyní podmanila celý módní průmysl a pomalu není kousku, na kterém by tento líbivý prvek neobjevoval. Pokud ještě nemáte krajku ve vašem šatníku, tak to rychle napravte a nechte se právě teď na našich stránkách inspirovat.

I módní návrháři po celém světě nyní zahrnují krajku do svých kolekcí a vědí, že je to sázka na jistotu. Krajka má již dlouholetou tradici a každý rok si podmaní nespočet žen, které jí propadnou a pořizují si nové a nové kousky, na kterých se objevuje. Jedná se o něžný prvek, proto by se mohlo zdát, že kombinovat ji bude složitější, ale jste na omylu.

Krajka se dá kombinovat opravdu se vším, co vás napadne.

  • Sáhnout můžete po džínsech, sukni ačkového střihu, či krajkový top doplnit o sáčko, trenčkot nebo koženou bundičku. Ano, slyšíte dobře, krajka v kombinaci s kůží nebo její imitací vypadá famózně. Právě díky kontrastu něžnosti a drsnosti, kterou kožené prvky svým způsobem vyzařují.
  • Naprosto skvěle vypadá například kombinace krajkové topu s koženými kalhotami a ležérním sáčkem v pánském střihu.
  • Pokud se necítíte na celokrajové kousky, můžete zvolit jen doplňky. I na nich se krajka objevuje,a to ve velkém (viz fotogalerie níže).

Pro inspiraci se podívejte na fotoukázku z kampaně návrháře Roberta Cavalliho, který krajku zahrnul do své kolekce Spring/Summer 2015.

sa

sa
Zdroj foto: RobertoCavalliSS15‬ campaign.

Jak je vidět na videu níže, krajka dokáže udělat i ze sebevětší dračice, jakou je Nicki Minaj, něžné stvoření.

A nyní pár kousků, které by se vám mohly líbit, vybraly byste si? My rozhodně ano! Prohlédněte si naši fotogalerii:

Čtěte také:

Reklama