Astor

Každá diva kolem sebe šíří kouzelnou auru přitažlivosti, luxusu a magické energie, kterou ostatní postrádají. Nyní vám bude odhaleno jedno z tajemství jejich úchvatného vzhledu: řasenka VOLUME DIVA od ASTOR, která je jasnou volbou, když toužíte po úžasně hustých, natočených a smyslných řasách.

AstorŘasenka VOLUME DIVA vašim řasám dodá dokonalý objem a tvar. Výjimečné složení kombinuje černou orchidej, zlato a Lycru® a zaručí řasám maximální objem a velkolepé natočení. Inovativní formule navíc obsahuje 3D polymer s hydratačními účinky, jenž zajišťuje neuvěřitelnou jemnost a ohebnost. Už žádné lámající se křehké řasy! Kromě dramatického vzhledu beroucího dech vaše řasy doslova září zdravím a jsou saténově hebké.

A to ještě není vše! VOLUME DIVA má unikátní kartáček DivaSoft™, jenž díky dvěma podélným drážkám zachycujícím barvu zajistí okamžité vylepšení objemu a díky dlouhým štětinkám zaručí, že každá řasa bude hýčkána, vyživována a perfektně nalíčená. Takže vaše řasy budou připraveny pro ty nejslavnostnější události.

Stejně jako složení řasenky, tak i její obal VOLUME DIVA dokonale uspokojí nároky i té nejpyšnější divy: okouzlující, elegantní a ženský, ve zlaté barvě. Zaoblené křivky evokují efekt, který řasenka vytvoří na řasách. Jemně embosovaný uzávěr je ozdoben delikátním vzorem orchideje, který tak vzdává úctu černé orchideji obsažené ve složení. Balení voděodolné varianty má ocelovou barvu.

Reklamní snímky představují neodolatelnou divu s úžasně hustými a natočenými řasami a jsou perfektním návodem, jak být stejně oslnivá.

Řasenka ASTOR VOLUME DIVA
249 Kč / € 9,89* / 297,95 Sk
Řasenka ASTOR VOLUME DIVA Waterproof
249 Kč / € 9,89* / 297,95 Sk

*Konverzní kurz: € 1 = 30,1260 Sk

Více hledejte na stránkách www.coty.cz

Reklama